Анатолій Чанцев: «Нинішнє «Динамо» чекає велике майбутнє»

Футбол України 3 Вересня, 22:00 1289
Анатолій Чанцев: «Нинішнє «Динамо» чекає велике майбутнє»
Відомий український фахівець Анатолій Чанцев поділився своєю думкою щодо старту «Динамо» в УПЛ.
«Пауза зараз потрібна багатьом командам Прем'єр-ліги, а київському «Динамо», на мій суб'єктивний погляд, вона просто необхідна і повинна піти тільки на користь.

Олександр Хацкевич кваліфікований тренер, його поважають футболісти, і я думаю, що кияни повинні ефективно скористатися цим часом. Тренерський штаб і команда розберуться в своїх проблемах, спробують поліпшити і стабілізувати гру. Є час для того, щоб попрацювати, все проаналізувати і вже в спокійній обстановці продовжити чемпіонат.

Такі поразки, як від «Аякса», завжди боляче б'ють по психології гравців. До того ж, як тільки з'явився негативний результат ЗМІ і громадськість відразу ж обклали команду з усіх боків. Ніхто не застрахований від поразок і невдалих матчів. Можливо, частина загальної критики не зовсім доречна. Потрібно розуміти, що у Олександра Хацкевича молода команда, якій потрібен час. Вона ще формується і розвивається.

«Динамо» по ділу програло «Аяксу». Напевно, на сьогоднішній день киянам ще рано змагатися з такою командою і грати в груповому турнірі Ліги чемпіонів, але матчі із «Славією» і особливо з «Аяксом» дали команді неоціненний досвід. На даний момент «Динамо» більше конкурентоспроможним буде виглядати в другому за значимістю європейському клубному турнірі, а для росту це дуже важливо. Так, що поразку від голландців я б не став розглядати, як катастрофу. Мало того, на мій погляд, команда будується і у неї велике майбутнє», - заявив Чанцев в інтерв'ю сайту UA-Football.