Андрій Телесненко: «У «Динамо» відмінний тренерський штаб»

Динамо Київ 4 Вересня, 15:20 624
Андрій Телесненко: «У «Динамо» відмінний тренерський штаб»
Екс-футболіст «Чорноморця» Андрій Телесненко прокоментував сенсаційну поразку «Динамо» в матчі проти «Карпат».

- Напевно, ніхто в Україні, та й за її межами не очікував такого повороту подій в цьому матчі. Але нічого не поробиш, у футболі таке трапляється. На жаль, «Динамо» потрапило в чорну смугу, яка тягнеться вже три матчі поспіль.

Все почалося трохи більше тижня тому, коли динамівці втратили очки у виїзному поєдинку з «Чорноморцем», потім була осічка в матчі-відповіді з «Аяксом» в Лізі чемпіонів, і ось тепер програш «Карпатам».

Бувало, що динамівці і раніше потрапляли в настільки складне становище, але вони з честю виходили з нього. Упевнений, так буде і в нинішній ситуації. У «Динамо» відмінний тренерський штаб, і він знає, що потрібно робити.

- У чому ви бачите причину поразки динамівців?

- Швидше за все, це пов'язано з невдачею в двураундовой дуелі з «Аяксом». Через неї команда виявилася в психологічній ямі, що і наклало відбиток на гру з львів'янами. Грати в футбол «Динамо» вміє, а ось по частині психології у нього не все так, як хотілося б. Серія невдач у киян нашарувалася, і «Карпати» цим скористалися.

- Наскільки виправданим може бути рішення Олександра Хацкевича про відставку?

- Все це емоції. У Хацкевича, як і у Юрія Вернидуба, вони виплеснулися за накопичувальною через невдалі результати найважливіших матчів. «Динамо» не змогло пройти в груповий турнір Ліги чемпіонів, а «Зоря» - Ліги Європи.