Олександр Караваєв: «Шовковський є значимою фігурою в нашому футболі. Він передасть нам свій досвід і для збірної це великий плюс»

Збірна України 5 Вересня, 16:25 962
Олександр Караваєв: «Шовковський є значимою фігурою в нашому футболі. Він передасть нам свій досвід і для збірної це великий плюс»
Півзахисник збірної України в інтерв'ю КОМАНДІ 1 розповів про те, як команда готується до старту в Лізі націй і прихід в команду Олександра Шовковського

- Ми зараз на тренуваннях повторюємо те, чого нас Андрій Шевченко вчив раніше. Думаю, що ми знаходимося на правильному шляху, щоб добре і вдало стартувати в Лізі націй, - розповів Олександр Караваєв.

- Вивчили ви вже формат нового турніру?

- Дійсно, спочатку було багато нюансів, не все зрозуміло. Тому Андрій Шевченко навіть провів по цій темі окреме зібрання. Він все докладно пояснив, розповів, хто куди виходить. Тепер все зрозуміло і ми знаємо, в який бік треба рухатися. Ми всі розуміємо, які нас чекають матчі, тому додаткового настрою не потрібно, адже це офіційний турнір, в якому можна здобути путівку на чемпіонат Європи.

- Уболівальники на відкритому тренуванні на Олімпійському надихають команду?

- Так, це вже традиція, що на кожному зборі у нас відкрите тренування, на якому ми можемо спілкуватися з уболівальниками. Це емоційна подія, яка підживлює нас позитивною енергією. Вболівальники нас підтримують, дивляться на нас. Тому ми відчуваємо відповідальність і їм спасибі за підтримку. Будемо намагатися виправдати їхню довіру.

- У вас в останній місяць був насичений графік, грали два рази в тиждень. Як оціните свій стан і готовність до ігор за збірну?

- Все добре. Для цього є збори, на яких ми закладаємо фундамент фізичної підготовки, багато бігаємо. У збірній багато хлопців, які грають в єврокубках, через три дні на четвертий, тому вони звикли грати в такому ритмі і відчувають себе в хороших кондиціях.

- Не складно перебудовуватися з позиції півзахисника в клубі на позицію захисника у збірній?

- В принципі, ні. У клубі я теж іноді граю в обороні. Так що функції досить схожі. Нічого складного, вже три роки граю на цій позиції і знаю, що Андрій Миколайович хоче бачити мене в обороні, і я розумію його вимоги по цій позиції.

- Як в команді сприйняли появу в тренерському штабі збірної Олександра Шовковського?

- Дуже позитивно. Він є значимою фігурою в нашому футболі і рекомендацій не потребує. Всі знають, яким він був футболістом, але тепер став тренером. Шовковський передасть нам свій досвід і для команди це великий плюс. Він розумна людина, з якою можна буде поговорити не лише про футбол.

- Як ви вивчали збірну Чехії? Чим сильна ця команда?

- Гра покаже, але ми дивимося і вивчаємо їх гру кожен день. Думаю, ми вже зрозуміли їх сильні і слабкі сторони, щоб потім в грі це допомогло нам досягти позитивного результату.