Чехія – Україна: передматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України 5 Вересня, 19:52 1559
Чехія – Україна: передматчева прес-конференція Андрія Шевченка
Наставник збірної України Андрій Шевченко поспілкувався з журналістами напередодні матчу Ліги націй між збірними Чехії та України.
«За цей короткий час можливо тільки відновити гравців, загадати награні схеми, структуру гри. Умови для всіх рівні. Всі здорові, чекаємо на матч. Ми дивились багато матчів за участі збірної Чехії. Багато уваги приділяли стандартам. У них чимало високих футболістів. Будемо уважно діяти на стандартах.

Чехія працює цим складом не перший цикл, вони ростуть. У нас рівна група, шанси у всіх одинакові. Все вирішиться на полі. Ми приїхали показати хороший футбол. Команда гратиме на перемогу, проте нічия – це також буде непоганий результат.

Склад команди на матч? Ряд гравців провели багато матчів за маленький проміжок часу, «Динамо» зокрема. Важливо оцінити як футболісти відновлюються. Сьогодні на тренуванні ми зрозуміємо , в якому вони стані. На 90 відсотків склад видначений.

Схожість стилів «Славії» та збірної Чехії? Я дивився матчі «Динамо» з ними, є хороші гравці, ми знаємо їх сильні сторони. За стилем гри вони схожі, будуть використовувати фланги. Деякі гравці «Славії мене вразили», – розповів Шевченко журналістам на передматчевій прес-конференції.