Разом з першою командою «Чорноморця» тренується 14-річний півзахисник

Футбол України 6 Вересня, 16:12 1490
Разом з першою командою «Чорноморця» тренується 14-річний півзахисник
Як повідомляє офіційна сторінка «Чорноморця» в Instagram, разом з основною командою одеситів тренуються і 14-річний вихованець СДЮШОР півзахисник Ігор Василенко.
«Після трьох днів вихідних команда «моряків» продовжила тренувальну роботу на своїй базі в Совіньоні. Цікаво, що у вечірньому занятті брав участь 14-річний футболіст СДЮШОР Ігор Василенко (перший кадр). Він входив до складу «Чорноморця» (U-14), який в червні завоював бронзові медалі чемпіонату ДЮФЛ України. Тренери Геннадій Щекотілін і Сергій Матюхін рекомендували талановитого півзахисника для «стажування» в основній команді клубу.
Головний тренер «Чорноморця» Ангел Червенков сказав, що подібне залучення здібних юних виконавців з СДЮШОР стане регулярною практикою: «19-річні Мусолітін і Штогрин виходять на поле в матчах чемпіонату УПЛ, група їхніх однолітків постійно тренується з нами. Зараз будемо спостерігати і за більш молодими хлопцями, для яких занурення в тренувальний процес основного складу повинно стати стимулом подальшого професійного зростання».