Вибір Шевченка: п'ять нових клубів для збірної України

Збірна України 6 Вересня, 16:31 925
Вибір Шевченка: п'ять нових клубів для збірної України
Сьогодні в матчі з Чехією в складі збірної України можуть зіграти представники п'яти нових клубів: одного - вітчизняного, чотирьох - зарубіжних.

У сьогоднішньому матчі збірної України можуть дебютувати три футболісти. Це Олег Данченко, Андрій Цуріков і Роман Яремчук. Плюс після чотирирічної перерви має шанс зіграти Євген Макаренко.

Кому Андрій Шевченко віддасть місце на вістрі? Роману Яремчуку або Євгену Селезньову?

Але можуть відбутися і інші дебюти - клубні. Вперше в історії збірної України в її складі можуть зіграти представники відразу п'яти нових клубів, пише zbirna.com.

Один з них вітчизняний - «Олександрія», який представлений в заявці Цуріковим.

Ще чотири клуби зарубіжні. Андрій Ярмоленко запрошений вже з «Вест Хема». Сергій Ребров, будучи «молотобійцем» в збірній не грав. Андрій Лунін - з «Леганесі», Макаренко - з «Андерлехта». За брюсельців довго і продуктивно виступав Олег Ящук, але в національну команду його так і не викликали. Всі троє грали раніше за збірну України, але за інші клуби. А Яремчук може і дебютувати, і стати першим представником «Гента» одночасно.

Міг би розраховувати на те ж саме і Василь Кравець (Луго), але він не потрапив в заявку збірної на матч з Чехією.

Другого збірника України може отримати ПАОК. Компанію Євгену Шахову складе Євген Хачеріді.

Нових збірників також розраховують отримати «Шахтар» (Олег Данченко) і «Динамо» (Денис Бойко). Останній, будучи вихованцем киян, в національній команді представляв інші клуби. Данченко стане 52-м за рахунком гравцем «Шахтаря» в збірній України, Бойко - 83-м гравцем «Динамо». Зрозуміло, якщо вийдуть на поле.

Країни, за клуби яких виступали футболісти збірної України

Росія - 16 клубів, Німеччина - 11, Англія, Туреччина - по 6, Іспанія - 5, Бельгія - 4, Нідерланди, Ізраїль - по 3, Австрія, Греція - по 2, Італія, Казахстан, Китай, Польща, Португалія, Франція, Чехія, Шотландія, Японія - по 1.

Андрій Кудирко