Збірну України в матчі проти Чехії підтримає більше тисячі вболівальників

Збірна України 6 Вересня, 17:35 795
Збірну України в матчі проти Чехії підтримає більше тисячі вболівальників
​У стартовому матчі Ліги націй проти команди Чехії збірна України матиме солідну підтримку.

Гра відбудеться на стадіоні імені Мирослава Валенти в місті Угерське Градіште. Про це в коментарі Українським Новинам повідомив перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко.

«Хоча гостьові сектори, виділені господарями стадіону для наших уболівальників, вміщають всього 550 глядачів, фани збірної нашої країни активно купували квитки і на інші місця. Так що у нашої команди буде серйозна підтримка», - зазначив Костюченко.

Перший віце-президент ФФУ розповів, що крім фанатів нашої команди, які приїхали до Чехії безпосередньо з України, прибули представники української діаспори з Угорщини, Словаччини, Австрії та інших країн.

«Хочу відзначити, що велику роботу по допомозі нашим уболівальникам виконали українці, які живуть і працюють в самій Чехії. Команда етнічних українців цієї країни нещодавно брала участь в VII чемпіонаті світу серед збірних української діаспори, який проходив на Київщині. І вже тоді українці Чехії запевнили, що готуються ґрунтовно підтримати нашу збірну в матчі Ліги націй», - підкреслив Вадим Костюченко.