Букмекери назвали найвірогідніших кандидатів на посаду наставника «Динамо»

Динамо Київ 7 Вересня, 12:43 4697
Букмекери назвали найвірогідніших кандидатів на посаду наставника «Динамо»
На початку вересня Олександр Хацкевич натякнув на відставку з посади головного тренера київського «Динамо». Згідно з оцінкою букмекерів, найбільш імовірним майбутнім наставником клубу вважається головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб.

Олександр Хацкевич після домашньої поразки киян від «Карпат» в сьомому турі УПЛ з рахунком 0:2 допустив свою відставку з «Динамо». Серія без перемог таким чином збільшилася до чотирьох матчів поспіль.

Букмекерська компанія Favbet оцінює ймовірність того, що іменитий клуб очолить Юрій Вернидуб, коефіцієнтом 2,2. У пресі з’явилися чутки про це, але фахівець їх заперечує.

«Хочу поставити крапку, тому що багато в пресі пишуть: «Динамо», «Динамо» <…> Ігор Михайлович Суркіс завжди говорив, що «Динамо» повинна тренувати людина з динамівським серцем. Я ніколи не грав в «Динамо». У мене навіть думок не було піти в «Динамо», – говорив він.

Шанси Романа Григорчука, який у середині серпня тимчасово покинув посаду головного тренера казахстанської «Астани», перейти в «Динамо» дорівнюють 2,9. Українські ЗМІ вважають його одним з претендентів на вакантну посаду в київському клубі.

Третій за шансами очолити «Динамо» – Андрій Шевченко. Поставити на те, що головний тренер збірної України буде працювати ще й у своєму рідному київському клубі, можна за 6,0.

Шанси колишнього наставника білоруського БАТЕ Олега Дулуба перейти на роботу в «Динамо» на рівні 13,0. Найменші шанси у Леоніда Кучука (18,0). Останнє місце роботи цього фахівця – ФК «Ростов». Він встиг попрацювати в московському «Локомотиві», «Кубані», а також в українських клубах «Арсенал» (Київ) і «Сталь» (Кам’янське).