Керівництво «Динамо» допитали у кримінальній справі щодо трансферу Ярмоленка

Динамо Київ 7 Вересня, 14:46 1919
Керівництво «Динамо» допитали у кримінальній справі щодо трансферу Ярмоленка
Представників «Динамо» допитали слідчі Нацполіції у справі про платіж солідарності за трансфер Андрія Ярмоленка.

Слідчі ГУНП у Києві розслідують кримінальне провадження за фактом шахрайства із грошима, які так і не були сплачені на користь дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу “Юність”. Про це УНН повідомили у столичному управлінні поліції.

Йдеться про платіж солідарності, що мав бути сплачений збоку ФК “Динамо Київ” на користь СДЮШОР “Юність” за трансфер вихованця школи, футболіста Андрія Ярмоленка.

«Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, хід якого контролюється керівництвом слідчого управління Національної поліції у місті Києві та прокуратурою міста Києва», - розповіли у столичному ГУНП.

При цьому, у поліції уточнили, кого слідчі вже встигли опитати як свідків у кримінальному провадженні.

«В даному кримінальному провадженні допитано як свідків посадових і службових осіб ТОВ «Футбольний клуб «Динамо» Київ», КПНЗ СДЮШОР з футболу «Юність», ГО «Чернігівський обласний футбольний клуб «Юність», а також інших осіб, анкетні дані яких не підлягають розголошенню на підставі ст. 222 КПК України та ст. 10,16,24 Закону України «Про захист персональних даних», - розповіли в столичному ГУ НП.
«На даний час проводяться невідкладні слідчі процесуальні дії з метою встановлення фактичного місцезнаходження всіх свідків та основних фігурантів учинення даного кримінального правопорушення», - додали правоохоронці.

Нагадаємо, в УЄФА цікавляться скандальним трансфером Ярмоленка, зокрема, невиконанням ФК “Динамо Київ” своїх зобов'язань зі сплати платежу солідарності спортивній школі футболіста.

Зауважимо, що сума трансферу Ярмоленка, за даними ЗМІ, становила 25 млн євро, які ТОВ “Футбольний клуб «Динамо (Київ)” (Україна) разом зі створеною ними ж компанією “Динамо Київ” (Кіпр) ЛТД отримали від дортмундської “Боруссії”.

За даними директора спортшколи «Юність», яка виховала футболіста, у “Динамо” платити за Ярмоленка не збираються. Тож у школі сподіваються на реакцію УЄФА.

За фактом шахрайства із перерахунком коштів від ФК «Динамо Київ» невідомій ГО замість школи «Юність» правоохоронці відкрили кримінальне провадження.