«Ось Тобі Моя Рука» - нова пісня на підтримку збірної України

Збірна України 7 Вересня, 14:52 2562
«Ось Тобі Моя Рука» - нова пісня на підтримку збірної України
Гурт «Був'є» присвятив пісню національній збірній України з футболу.

Щоб футболісти ще більше відчули підтримку вболівальників, український музикант, соліст гурту «Був'є» Олександр Положинський написав пісню та присвятив її гравцям та тренерам національної команди. Ця пісня – це лист підтримки від усіх вболівальників збірної, який наповнений духом українського патріотизму і силою віри. Кожне слово цієї пісні - це те, чим живе уболівальник, який йде на стадіон. Його мотив, його єднання з головною командою. Вона має надихнути наших хлопців на нові досягнення та перемоги.

«Ця пісня за змістом вийшла за рамки футболу. Мені здається, вона може стати близькою не тільки тим, хто цікавиться футболом. Про футбол там немає жодного слова. Писалась пісня спеціально для підтримки нашої збірної. Думаю, що ми трохи неправильно ставимося до своїх футболістів. Підтримувати легко, коли команда виграє, їй все вдається, коли в ворота суперника забивається багато голів. У такому випадку, спеціальна пісня і не потрібна, щоб додавати наснаги. Тоді вже просто вирують емоції. А щоб людей згуртувати, об’єднати на підтримку, така пісня необхідна. Гарний символ підтримки, коли ти подаєш людині відкриту долонь і її приймають, даючи у відповідь свою. І результат зустрічі - міцне рукостискання», - сказав Положинський.

Кліп на пісню «Ось Тобі Моя Рука» був відзнятий телеканалами «Футбол 1»/«Футбол 2». Ця мелодія буде супроводжувати всі матчі нашої національної команди.