«Динамо»: підготовка під час паузи на матчі збірних

Динамо Київ 7 Вересня, 18:41 976
«Динамо»: підготовка під час паузи на матчі збірних
Після кількох вихідних, традиційних під час паузи на міжнародні матчі національних збірних, динамівці відновили тренування.

Перше з них відбулося в четвер. У п'ятницю на ранковому тренуванні багато уваги було приділено силовим вправам, завершенню атак та роботі над влучністю ударів.

У зв'язку з тим, що приблизно половина обойми задіяна у збірних, найближчі дні перша команда працюватиме разом із молодіжною.

Це надзвичайно корисний досвід для гравців молодіжного складу, які отримали змогу попрацювати разом із першою командою, а для тренерського штабу «основи» це чудова можливість побачити у справі найближчий резерв.

Враховуючи кадровий дефіцит на деяких позиціях через відсутність збірників під час паузи у клубному футболі «Динамо» не проводитиме контрольних матчів, обмежившись «двосторінками», моделюванням ігор.

У повному складі команда збереться вже після 12-го вересня, коли всі гравці повернуться з таборів своїх збірних, та розпочне безпосередню підготовку до найближчого матчу – проти «Зорі». Нагадаємо, ця гра відбудеться у неділю, 16 вересня, у Запоріжжі.

Найближчий домашній матч «біло-сині» проведуть у четвер, 20 вересня. У першому турі групового раунду Ліги Європи «Динамо» прийматиме «Астану». Квитки на цю гру, а також на інші домашні матчі групи вже зараз можна придбати як у касах, так і онлайн.

*фото А. Лукацький