«Юність» планує отримати 57 тисяч євро за перехід Ярмоленка в «Вест Хем»

Динамо Київ 7 Вересня, 19:41 1074
«Юність» планує отримати 57 тисяч євро за перехід Ярмоленка в «Вест Хем» Фото: topnews
Чернігівська «Юність» хоче отримати платіж солідарності за перехід Андрія Ярмоленка в англійський «Вест Хем».

Чернігівська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» надіслала запит до лондонського клубу аби отримати ще один платіж солідарності. Про це ЮА:Чернігів повідомив директор спортивної школи Геннадій Прокопович. За його словами, два дні тому керівництво школи отримало відповідь від секретаря «Вест Хем Юнайтед».

Геннадій Прокопович – директор КДЮСШ «Юность»:

«Це ті ж самі кошти солідарності. Секретар відповів нам, що ми підтверджуємо трансфер Ярмоленка. В цьому році ми маємо отримати 57 тисяч євро. Колегіально ми обговорили , якщо в цьому році будуть кошти, то необхідно придбати автобус. Діти їздять на чемпіонати України. У нас «Єталон», котрому 11 років, пробіг вже 280 тисяч кілометрів».

Український футболіст перейшов з дортмундської «Борусії» до «Вест Хема» у липні цього року. Загальна сума трансферу — 20 мільйонів євро. Так званий платіж солідарності отримує клуб, який виховав гравця.

Нагадаємо, частина попереднього платежу солідарності – 2 мільйони гривень, за трансфер Андрія Ярмоленка з київського «Динамо» в дортмундську «Борусію» досі залишається під арештом. Таке рішення виніс у квітні Новозаводський районний суд. Прокуратура області розслідує справу. Порушили кримінальне провадження за статтею 190 частиною 4 Кримінального Кодексу України — шахрайство у великих розмірах. У постанові суду про вилучення документів та проведення обшуків пояснювали, платіж солідарності у розмірі 150 тисяч євро отримали люди, які зареєстрували громадську організацію однойменною до спортивної школи назвою й не мали стосунку до виховання футболіста. За даними слідчих, гроші отримали на підставі підроблених документів. Найближчим часом матеріали справи мають передати до суду.