Денис Попов: «Про такий дебют у молодіжній збірній можна тільки мріяти!»

Динамо Київ 8 Вересня, 10:22 1575
Денис Попов: «Про такий дебют у молодіжній збірній можна тільки мріяти!» | 19-27
Захисник київського «Динамо» Денис Попов поділився своїми емоціями у зв'язку з дебютним матчем за молодіжну збірну України.

Вчора динамівець вперше зіграв за «молодіжку» в поєдинку відбіркового циклу Євро-2019 (U-21) проти Латвії (3:2), зумівши відзначитися в ньому забитим м'ячем.

«Про такий дебют у молодіжній збірній можна тільки мріяти! Тим більше, що для захисника взагалі будь-який гол - це свято. Що ж стосується матчу в цілому, що в першому таймі ми домінували на полі і не мали права так тринькати гольові моменти. Зобов'язані були забивати більше, ніж два м'ячі. Будемо працювати над реалізацією.

А в другому таймі, судячи з усього, увірували в свою перемогу і ледь за це не поплатилися. Збірна Латвії доставила нам достатньо проблем. Добре, що в підсумку зуміли виграти. Не можна так розслаблятися, потрібно завжди боротися до фінального свистка. Інакше неминучі проблеми з концентрацією уваги, через які ми і пропустили м'ячі. Правда, другий гол збірної Латвії був, звичайно, курйозним», - сказав Попов в коментарі телеканалу «Футбол 1».