Передматчева прес-конференція тренера збірної Словаччини

Збірна України 8 Вересня, 19:39 1193
Передматчева прес-конференція тренера збірної Словаччини
Головний тренер збірної Словаччини Ян Козак поспілкувався з журналістами напередодні матчу Ліги націй між збірними України та Словаччини.
«Я переглядав матч України проти Чехії. Вони зіграли дуже якісно. Незважаючи на те, що українці раніше не часто зустрічались з чехами, вони зуміли добре їх прочитати. У першому таймі Україна мала перевагу, а після перерви ситуація на полі трохи вирівнялась. Попри це Україна зуміла перемогти.

Ми добре знайомі з українською національною командою. Якщо порівнювати з матчем 4-річної давнини, то наш склад зараз більш стабільний. В українців з того часу змінилось 5 гравців, у нас – трохи менше. Не вважаю, що це негативно. Україна давно діє у схожому ключі.

Команда додала у динаміці та роботі з м’ячем. Міняються гравці, приходять нові сильні футболісти. Шахтар багато років грає в Лізі чемпіонів, чимало виконавців виступають за кордоном. Це підвищує їх рівень. Але у нас також є класні гравці і ми будемо намагатись показати себе якнайкраще. Шкода, що команди гратимуть при порожніх трибунах. Адже футболісти хочуть дивувати не лише суперника, але й глядачів. Буду визначатись зі складом на матч після тренування. У Деяких футболістів є дрібні пошкодження. Треба добре оцінити ситуацію», – розповів Козак на передматчевій прес-конференції.

Зазначимо, матч Ліги націй між збірними України та Словаччини відбудеться завтра, 9 вересня у Львові. Нагадаємо, поєдинок зіграють без глядачів через санкції УЄФА.