Марлос вважає Фонсеку та Шевченка схожими тренерами

Збірна України 9 Вересня, 12:47 1042
Марлос вважає Фонсеку та Шевченка схожими тренерами
Півзахисник донецького «Шахтаря» і збірної України Марлос підвів підсумки перемоги над Чехією (2:1) та поділився очікуваннями від поєдинку Ліги націй проти Словаччини.

- Марлос, всі фахівці вважають, що поєдинок проти Чехії став кращою твоєю грою в складі збірної України. Ти з цим згоден?

- Я вважаю, що з кожним матчем все більше розумію вимоги тренерів і знаходжу спільну мову з партнерами, хоча це було нескладно з самого початку. Мені було легко адаптуватися в збірній, тому і вдалося зіграти так, як я зазвичай граю в «Шахтарі».

- В інтересах команди тобі знову довелося діяти не на своїй позиції. Тебе це не бентежить?


- Анітрохи. З цим немає ніяких проблем. Мені подобається грати на будь-якому місці, де можна конструювати гру. Можливо, я трохи віддаляюся від гольових моментів, але я радий за партнерів, у яких з'являються можливості забивати.

- Вимоги Паулу Фонсеки в «Шахтарі» і Андрія Шевченка в збірній сильно відрізняються?

- Ні, це два дуже схожих тренера. У Фонсеки така тактика, яку я ніколи раніше не бачив у жодного фахівця, а стиль гри Шевченка нагадує такий футбол. У наставника збірної є особливе футбольне чуття, він робить відмінну роботу. Мені комфортно перебувати в його команді. Раніше він був моїм кумиром, як футболіст, а тепер у нього великі успіхи в якості тренера.