Післяматчева прес-конференція тренера збірної Словаччини

Збірна України 9 Вересня, 18:35 2721
Післяматчева прес-конференція тренера збірної Словаччини | 19-27
Головний тренер збірної Словаччини Ян Козак прокоментував поразку від України (0:1)
«Ми собі так і уявляли цей матч. Хлопцям немає чим дорікати, вони відіграли добре. Потрібно було використовувати моменти, які у нас були в двох таймах. Гра була рівна. Ми отримали пенальті у власні ворота та залишились розчарованими.

Пенальті – дуже спірний. Варто переглянути відео. Я розмовляв з хлопцями. Вони сказали, що там було 50 на 50. Зачепили гравця рукою, він впав… Суддя прийняв таке рішення. Ми розчаровані призначенням пенальті та не вважаємо, що заслужили на поразку.

Заміни? Вони відбулись не через те, що футболісти погано грали. Я хотів підсилити гру в другому таймі, щоб ми створювали більше моментів. Чи задоволений Шаткою? Він зіграв на хорошому рівні. Йому допомагали Мак та Куцка.

Я вважаю, що обидві команди грали з повагою один до одного. Ніхто не хотів помилятись. Було нелегко створювати моменти, але інколи нам це вдавалось. Ми виклались на повну проти сильного суперника, але, на жаль, не змогли перемогти. Все вирішують деталі.

Таблиця? В групі зібрались три рівноцінні команди. Однак Україна здобула 6 очок, що дає їй велику психологічну перевагу. Вони опинились в ідеальній ситуації. Далі українцям буде простіше грати», - підсумував головний тренер збірної Словаччини Ян Козак.