100% щастя. Збірна України після двох стартових перемог у турнірі...

Збірна України 10 Вересня, 10:21 1043
100% щастя. Збірна України після двох стартових перемог у турнірі...
Згадуємо всі випадки, коли національна збірна України починала свій турнірний шлях з двох перемог.

Підопічні Андрія Шевченка чудово почали нові змагання для збірних, здобувши дві вікторії в Лізі націй. Спочатку синьо-жовті в гостях здобули вольову перемогу над Чехією (2:1), а потім вдома дотиснули Словаччину (1:0).

Раніше збірній України тричі вдавалося почати турнір двома виграшами поспіль.

У 1996 році наша команда привезла три очки з Північної Ірландії, після чого вдома вирвала перемогу над Португалією. Однак у підсумку українці посіли друге місце в групі, на два бали відставши від Німеччини.

Чудовим був початок відбору на ЧЄ-2000 - три вікторії відразу. Лише в четвертому турі синьо-жовті вперше втратили очки, зігравши внічию з Францією (0:0). У підсумку саме триколірні випередили Україну на один пункт і виграли кваліфікацію.

І навіть з третьої спроби, що трапилася у відборі на ЧС-2010, стрибнути вище другого рядка нашим не вдалося. Після перемог над Білоруссю і Казахстаном наша збірна почала втрачати очки і в підсумку відпустила Англію у відрив.

Як бачимо, раніше при подібних стартах «стелею» головної команди країни було друге місце, а потім траплявся виліт у стиках. Будемо сподіватися, що цього разу заділу вистачить для першого місця.

Збірна України після двох і більше стартових перемог