Янаков: «Прийшов в «Арсенал», щоб отримати ігрову практику»

Футбол України 11 Вересня, 15:44 982
Янаков: «Прийшов в «Арсенал», щоб отримати ігрову практику» | 19-27
Орендований у «Динамо» півзахисник вже забиває за новий клуб.
Новобранець «Арсенала-Київ» Денис Янаков вперше вийшов у футболці «канонірів» в домашньому поєдинку з «Зорею», правда, було це в чемпіонаті U-21. Хавбек відзначився дублем і допоміг киянам перемогти 4:3.

«Гра була важкою, адже «Зоря» - це хороший суперник. Ми виконали тренерську установку грати на перемогу до останніх хвилин матчу, тим більше, що у суперника було вилучення і ми отримали чисельну перевагу.

Мені на 75-й хвилині вдалося зі штрафного забити переломний м'яч. Коли заробили пенальті то я був впевнений в собі не на 100, а на всі 200% і взявся його виконувати, так як хотів порадувати наших уболівальників.

В «Арсенал» я прийшов, щоб отримати ігрову практику і принести максимальну користь. Ми хочемо прогресувати, щоб заслужити право грати в першій команді за емблему і престиж клубу», - цитує Янакова офіційний сайт «Арсеналу».