Збірна України 11 Вересня, 23:08 1108
Головко: «У перерві по відношенню до футболістів був використаний батіг, а не пряник» | 19-27
Головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко прокоментував результат відбіркового матчу на Євро-2019 з Андоррою (1:0).
«Хочу привітати всіх уболівальників зі складною перемогою. Спасибі Запоріжжю за хорошу підтримку.
Під час матчу я сказав Віктору Коваленку, що рано чи пізно Андорра припуститься помилки, якщо ми продовжимо так грати.
Після незабитого пенальті Шведа, знайшли в собі сили довести матч до перемоги. На цей гол працювала вся команда.
Після досить простого матчу з Латвією дуже складно було грати. Не змогли психологічно відновиться.
У перерві по відношенню до футболістів був використаний батіг, а не пряник. Досить жорсткий, в плані ставлення до роботи, нікого не принижував. Це принесло успіх.
Тренер суперника після матчу вибачився за те, що потріпав нам нерви. Сказав, що руйнувати плани суперника і не давати грати в свій футбол - їх стиль гри. Я у відповідь йому подякував.
Крім нас і голландців Андоррі більше ніхто не забив більше двох голів. Банальна фраза про те, що слабких команд немає - реальна», - сказав Головко в ефірі каналу «Футбол».