Як динамівці показали себе у складі своїх національних команд

Динамо Київ 12 Вересня, 18:52 1059
Як динамівці показали себе у складі своїх національних команд | 19-27
Попередній тиждень у міжнародному футболі пройшов під знаком паузи клубних турнірів на матчі національних збірних різних вікових категорій.

Традиційно велику кількість, а саме – 28 футболістів, у різноманітні збірні відрядило і київське «Динамо».

Нижче ми підсумуємо - як динамівці показали себе у складі своїх національних команд.

Почнемо з гравців національної збірної України.

Андрій Шевченко в двох переможних матчах Ліги націй ліги «В» проти Чехії (2:1) та Словаччини (1:0) заграв трьох гравців біло-синіх - Віктора Циганкова, Микиту Бурду та Сергія Сидорчука.

Микита Бурда – надійно відіграв весь матч проти Словаччини.

Сергій Сидорчук – вийшов на заміну на 86 хвилині у грі проти словаків і допоміг втримати перемогу.

Віктор Циганков – вийшов на заміну на 77-й хвилині матчу проти чехів і виконав ключову подачу, яка призвела до помилки голкіпера і голу Зінченка. У другій грі Віктор вийшов на заміну на 78-й хвилині зустрічі зі Словаччиною і заробив вирішальний пенальті, який реалізував Ярмоленко.

Легіонери « Динамо» у національних збірних

Таких цього разу було задіяно троє - Беньямін Вербич (Словенія), Тамаш Кадар (Угорщина) і Йосип Піварич (Хорватія).

Беньямін – відіграв увесь матч словенців у програній грі болгарам (1:2), а потім відіграв перший тайм проти Кіпру, де його команда, на жаль, теж поступилася (1:2).

Тамаш – вийшов у стартовому складі угорців у програному матчі проти Фінляндії (0:1), а кількома днями пізніше допоміг Угорщині обіграти Грецію (2:1), також відігравши на полі від свистка до свистка.

Йосип – мав нещастя стати частиною найбільшої поразки збірної Хорватії в історії. Картаті програли на виїзді Іспанії – 0:6. Піварич провів на полі усі 90 хвилин.

Також вдало з’їздив до збірної, хоча і молодіжної (U-21), данський новачок «Динамо» Міккел Дуелунд. Спочатку у грі проти Фінляндії (2:0) Дуелунд провів на полі 89 хвилин і забив перший гол данців, а кількома днями потому Міккел віддав асист у переможній грі з Литвою (2:0).

Динамівці у молодіжній збірній України (U-21)

У своєму першому матчі відбору на Євро-2019 команда Олександра Головка перемогла Латвію – 3:2. Голом відзначився динамівець Денис Попов, а загалом з перших хвилин на полі з’явилися ще четверо представників «Динамо»: воротар Володимир Маханьков, захисник Віталій Миколенко, півзахисник Микола Шапаренко та нападник Назарій Русин. Також узяли участь у матчі захисник Олександр Тимчик, а також півзахисники Богдан Михайличенко та Богдан Лєднєв, які належать «біло-синім», але виступають на правах оренди у складі луганської «Зорі».

У своїй другій грі молодіжна мінімально здолала Андору (1:0). Цього разу з перших хвилин на полі з’явилися троє представників «Динамо»: захисники Віталій Миколенко та Денис Попов провели на полі увесь матч, а півзахисник Микола Шапаренко – перший тайм, після перерви у гру вступив ще один представник нашого клубу нападник Назарій Русин. Також узяли участь у матчі троє футболістів, які на правах оренди виступають за луганську «Зорю»: півзахисники Богдан Михайличенко та Богдан Лєднєв зіграли увесь матч, а захисник Олександр Тимчик був замінений на 81-й хвилині.

Динамівці у збірній України (U-19)

Команда Сергія Попова з вісьмома викликаними футболістами «Динамо» зіграла три матчі на турнірі «Кубок Федерації футболу Латвії», і тричі виграла!

У першому матчі цих змагань команда Сергія Попова обіграла збірну Фарерських островів із рахунком 3:0. Результативними ударами відзначилися Артем Бондаренко, Данило Сікан та динамівець Вікентій Волошин. Окрім Волошина у грі взяли участь ще семеро динамівців – Максим Духан, Микола Ярош, Данило Хондак, Георгій Цітаїшвілі, Богдан Білошевський, Євген Ісаєнко та Владислав Супряга

Потім жовто-сині з 6-ма футболістами «Динамо» у складі переграли з рахунком 2:0 Македонію. Голи забивали динамівець Євген Ісаєнко (11) та Данило Сікан (77) з «Карпат». Також на поле вийшли динамівці Микола Ярош, Данило Хондак, Георгій Цитаїшвілі, Владислав Супряга та Вікентій Волошин.

У третій грі жовто-сині здолала господарів змагань Латвію – 2:0. Перший гол у матчі записав на свій рахунок динамівець Владислав Супряга, а другим голом відзначився Михайло Мудрик. Також у перемозі взяли участь футболісти «Динамо» - Максим Духан, Данило Хондак, Георгій Цитаїшвілі, Владислав Супряга, Євген Ісаєнко та Вікентій Волошин.