13/09/2018 11:14 639

Паспортний контроль. Найкращий вік збірної України

​У заявці збірної України на останній матч Ліги націй були присутні чотири футболісти, яким вже за 30 років, і п'ять гравців, які могли б ще виступати за молодіжну команду країни, пише zbirna.com.

Втім, в основному складі на поєдинок проти Словаччини на поле вийшли, як правило, досвідчені виконавці, але саме молодь, з'явившись з лави запасних, допомогла добитися потрібного результату...

Середній вік - 26,8 років

На даний момент у збірній України проглядається той самий сплав молодості і досвіду, який завжди допомагав створювати боєздатні колективи. Середній вік нашої команди в двох вересневих матчах, а тут враховуються тільки ті виконавці, які виходили на поле, склав 26,8 років. Приберіть зі збірної Євгена Селезньова, який потрапив туди в останній момент з резервного списку і нічим себе не проявив, - і ви отримаєте дуже перспективну цифру.У будь-якому випадку, Андрій Шевченко істотно омолодив колектив, якщо порівнювати з Євро-2016. Хоча почав він занадто різко, і два роки тому відразу ввів до складу багато перспективних хлопців, але коли прийшов час вирішальних матчів відбіркового турніру, зробив ставку на досвідчених гравців - в жовтні 2017 року середній вік збірної України досяг тієї ж позначки, яка була на чемпіонаті Європи у Михайла Фоменка. Так що перепадів вистачало, і ми подивимося, як будуть далі розвиватися події, пам'ятаючи, що 26 років - це ідеальний вік для будь-якої команди.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше