​Юрій Вернидуб: «Це буде гра двох гарних клубів, які, сподіваюся, покажуть прекрасний футбол»

Динамо Київ 13 Вересня, 13:26 1573
​Юрій Вернидуб: «Це буде гра двох гарних клубів, які, сподіваюся, покажуть прекрасний футбол»
Наставник луганської «Зорі» Юрій Вернидуб розповів про підготовку до матчу з «Динамо»:

- Настрій хороший. Стан команди теж. Тим хлопцям, які були в розташуванні молодіжної збірної, я дав вихідний, тому що три молодих хлопця зіграли обидва матчі. Плюс, судячи з усього, з «Динамо» вони грати не будуть згідно з контрактом.

Що стосується Олександра Караваєва, то Саша з 11-го вересня працює в загальній групі.

- Як себе почуває Артем Громов?

- Він працює в загальній групі і готується до гри з «Динамо».

- А що скажете про стан справ у Тимофія Сухаря?

- Тимофій теж працює в загальній групі, але йому ще потрібно набрати оптимальні кондиції. Повинна бути ігрова практика. Два матчі він вже зіграв за дубль. Думаю, доведеться зіграти ще один-два поєдинки, так як поки що я не бачу тих кондицій, які дозволять йому виходити на поле в стартовому складі.

- Проблеми були і у Максима Луньова.

- Макс Луньов працює за індивідуальною програмою, бігає. Можливо, через тиждень він перейде в загальну групу.

- Так як у грі з «Динамо» не зіграють Богдан Лєднєв, Олександр Тимчик і Богдан Михайличенко, ви вже думаєте, ким їх можна замінити?

- У нас достатньо хлопців. Сподіваюся, що ті футболісти, які вийдуть на поле, зможуть їх замінити. Конкуренція у нас непогана. У хлопців є бажання проявляти себе і потрапляти в заявку.

- Як влаштувався в команді Леонардо?

- Ми дали йому шанс у грі з «Арсеналом». Думаю, дамо шанс і в матчі з «Динамо». Він приєднався до нас останнім, і часу минуло мало. На мій погляд, це досить перспективний хлопець з хорошою швидкістю і технікою. Сподіваюся, він нам допоможе.

- До паузи команда втягнулася в дуже щільний графік, зараз же була велика перерва. З одного боку, команда відпочила, а з іншого – немає такого ритму...

- Давайте дочекаємося і подивимося. Зараз у нас проходить тижневий цикл і в такому графіку легше вести підготовку. Можна сміливо давати день відпочинку і працювати в шестиденному циклі, який, сподіваюся, дозволить підводити футболістів до гри в оптимальному стані. Найважливіше те, що коли був щільний графік, ми гідно виступали. Десь не пощастило. Прикро, що не вийшли в груповий етап. З одного боку – не виконали завдання, але з іншого боку – є завдання як мінімум потрапити в трійку в чемпіонаті. Плюс, незабаром почнуться ігри на Кубок України. Це теж пріоритетний турнір і постараємося пройти як можна далі.

- Перед грою з «Динамо» в інтернеті пишуть про те, що з однієї сторони будуть по-спортивному злі кияни, після поразки від «Карпат», а з іншого – зла «Зоря», яка після вильоту з єврокубків розтерзала «Арсенал». Чого очікуєте від недільної гри?

- Кожна команда буде вирішувати свої проблеми. Це буде гра двох гарних клубів, які, сподіваюся, покажуть прекрасний футбол. А хто переможе — ми дізнаємося в неділю після гри.