13/09/2018 17:01 559

На базі «Динамо» ведуться ремонтні роботи

​Динамівська клубна база у Кончі-Заспі продовжує удосконалюватися та модернізуватися.

Минулого місяця розпочалися ремонтні роботи з оновлення даху критого манежу та водостічної системи, тож зараз він поки що не працює. Докладніше про хід реконструкції розповів директор заміської бази киян Артем Ткаченко:

- Ми повністю міняємо покрівлю: дах та водостічну систему, оскільки під час дощів траплялося, що вода затікала всередину. Також встановили укріплення манежу, а саме, побудували підпорну стінку з іншого боку манежу та забетонували її. Дах вже було час оновлювати, оскільки він простояв близько 20-ти років та вичерпав свій термін експлуатації, тож це планові роботи.

Ремонт розпочався на початку серпня, і зміна покрівлі вже знаходиться на завершальній стадії, а на усе інше знадобиться орієнтовно ще близько місяця, в залежності від фінансування.

- Які матеріали використовуються під час заміни покрівлі?

- Ми їх замовляли у Люксембурзі, у компанії, яка займається якраз критими манежами та полями. Свої матеріали, профнастил вони постачають замовникам по всьому світі. Власне, це фірма, яка свого часу і будувала наш манеж, тож, у них залишилися усі необхідні креслення. А підрядник – дніпропетровська фірма.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше