«Челсі» в програші. Топ-10 переоцінених та недооцінених трансферів літа

Світовий футбол 14 Вересня, 10:23 1008
«Челсі» в програші. Топ-10 переоцінених та недооцінених трансферів літа
Швейцарський дослідницький центр CIES Football Observatory вирахував найбільш успішні та невдалі трансфери за літо 2018 року з точки зору адекватної на їхню думку вартості переходів.

Як повідомляє The Telegraph, провідна команда дослідників за власною формулою вирахувала «чесну ціну» кожного футболіста, який змінив клуб в літнє трансферне вікно. Відштовхуючись від цих даних, вони вирахували найбільш переоцінені та недооцінені переходи.

Таким чином, найбільш переоціненим трансфером літа 2018 став перехід голкіпера Кепи Аррісабалаґи із «Атлетіка» в «Челсі». Лондонці заплатили за молодого воротаря рекордні в історії футболу за гравця такого амплуа 71.6 млн фунтів, хоча його «чесна ціна» становить 31,5 млн фунтів. Тобто, «сині» переплатили (або їх змусив переплатити Тібо Куртуа, який саботував продовження кар'єри в клубі) 40,1 млн фунтів:

З іншого боку, найбільш недооціненим трансфером за звітний період став перехід (точніше оренда з правом викупу) півзахисника Браяна Крістанте із «Аталанти» в «Рому». Римлянам перехід хавбек обійшовся в 17,8 млн фунтів, хоча «чесна ціна» 23-річного італійця - 49,4 млн фунтів: