Василь Кардаш: «У динамівців була можливість змінити обстановку, освіжити голову»

Динамо Київ 14 Вересня, 11:53 1474
Василь Кардаш: «У динамівців була можливість змінити обстановку, освіжити голову»
Екс-гравець збірної України вважає, що перерва в чемпіонаті на матчі збірних повинна піти «Динамо» на користь.

- Порадувало, що перша збірна взяла максимум, продемонструвавши при цьому хорошу гру, - зазначив Кардаш в інтерв'ю zbirna.com. - Пройти гідно стартовий відрізок Ліги націй було непросто. Хтось каже, що чехи були не дуже хороші, але ми ж не зобов'язані озиратися на суперника і, тим більше, підлаштовуватися під нього. Взяли шість очок, значить молодці.

- Після матчу зі Словаччиною довелося чути, мовляв, не змогла команда Андрія Шевченка показати таку ж красу, як у грі з чехами...

- Багато хто вимагав від збірної України того ж, але так не буває. Треба і силу суперника враховувати, і календар, і дорогу. Те, що гра на гру не доведеться, було зрозуміло заздалегідь... Національна команда терпляче почекала помилку словаків і скористалася нею. Незважаючи на те, що Ліга націй - новий турнір, статус якого не всі до кінця розуміють, європейські збірні, причому у всіх дивізіонах, не діють як-небудь. Навпаки, виходять в найсильніших складах, і битва йде справжнісінька.

- У чемпіонаті України була двотижнева пауза, пов'язана з матчами збірних. Як вона вплине на гру команд УПЛ?

- Непросто буде всім, як тим, хто делегував своїх футболістів в національні команди, так і тим, хто в повних складах шукав, чим заповнити ігровий вакуум. Мені здається, таким командам, як Динамо і Зоря, не складе особливих труднощів впоратися з цією проблемою, адже вони мають у своєму розпорядженні необхідну глибину складу і не перший раз стикаються з такими ось відрядженнями своїх футболістів. Багато що буде залежати від Олександра Хацкевича і Юрія Вернидуба - наскільки вдало вони визначаться з тими, хто готовий вийти на поле в 8-му турі та зіграти так, як треба. До того ж, думаю, після невдалих матчів з Аяксом і Карпатами у динамівців якраз вчасно настала зміна обстановки і можливість освіжити голову, перезавантажитися.

- Не виключено, що у Динамо до складу повернеться Бєсєдін. Це допоможе киянам у поєдинку з Зорею?

- Якщо Бєсєдін видужав - відмінно. Тоді у головного тренера буде вибір, кого поставити на вістрі. Але гарантувати місце в основі нікому не потрібно. Головне, коли є конкуренція.