ЗМІ: Павелко возив на «літаку ФФУ» своїх родичів у Францію

Футбол України 14 Вересня, 15:08 1181
ЗМІ: Павелко возив на «літаку ФФУ» своїх родичів у Францію
Сторінка ВідФУТБОЛимо корупцію в Facebook провела розслідування того, ким був заповнений «літак ФФУ», що літав влітку 2016 року під Франції на матч збірної України проти Німеччини.

Сторінка ВідФУТБОЛимо корупцію в Facebook провела розслідування того, ким був заповнений «літак ФФУ», що літав влітку 2016 року під Франції на матч збірної України проти Німеччини.

Лише погляньте на цей список пасажирів чартера, який вилетів з Києва до Лілля, 12 червня, на матч Євро-2016 Україна — Німеччина. Ми не полінувалися, вийшли на кількох пасажирів того рейсу і анонімно попросили напружити пам«ять. Пригадали всіх. А отже, список справжній і маємо повне право його проаналізувати.

Окрім офіційних осіб ФФУ, там є неймовірно цікаві прізвища. Ну от наприклад — Микита Павелко. Хто не в курсі, це син Андрія Павелка — президента ФФУ. А хто це тут поруч із ним, у списку? Богдана Петровська. О, так це ж та сама Петровська із якою в 2017-му уклав шлюб син Павелка.

https://dnipro.depo.ua/.../oprilyudneni-svitlini-shikarnogo-v...

А як вам таке прізвище? Катерина Чаус. Це саме та Чаус, яка навесні 2018 стане знаменитою в історії з неофіційним «турне» кубка Ліги Чемпіонів.

https://prosport.tsn.ua/.../mandri-kubka-ligi-chempioniv-donk...

А тепер, найцікавіше. Згідно нашої інформації, чартер було оплачено з бюджету ФФУ. Виходить, син президента ФФУ, його дівчина (у 2016 син Павелка та Петровська не були офіційно одружені), цивільна дружина Павелка, літали за гроші футбольної громади. Тих вболівапьників, які дивляться матчі збірної, які роблять їй рейтинги на ТБ, роблять рекламні телеприбутки для ФФУ, а також купують квитки на матчі збірної України і збагачують ФФУ. Тобто, за рахунок наших з вами коштів!

А ось і ще одне підтвердження того, що цей рейс був із такими пасажирками зокрема. Цитуємо дружину Андрія Ярмоленка, яка так і зізналася: «Чартер для нас організовує Федерація футболу України, так само як і проживання у Франції, впродовж Євро».

https://sector.depo.ua/.../druzhina-yarmolenka-yidemo-do-fran...

А цікавості тривають у списку із заголовком «Представники органів влади и другие». Ви подивіться на це сузір’я народних обранців та держслужбовців: Міністр спорту, мери — Кличко і Марцинків, нардепи — Дейдей (певно, з дружиною), Шкварилюк, Крулько, Кожемякін, Курячий, Москаленко (навевно — Ярослав), Розенблат. Це лише ті кого ми на око впізнали, може ви доповните цей список.

І хто може, перепитайте в наших народних обранців, правда це чи ні? Щоб бува, не вийшов наклеп. І всім їм від ФФУ, читай Андрія Павелка, було оплачено цей переліт? Питання лише в тому, в особі кого Павелко запрошував їх здійснити цю «повітряну подорож» — в особі президента ФФУ чи нардепа БПП? А може в обох іпостасях? А може тому запрошував, щоб потім їм усім було зручно голосувати за виділення бюджетних коштів на, так звані, будівництва футбольних полів зі штучним покриттям? Темою, якою вже займається НАБУ.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/06/14/7183381/

А переліт для нардепів, ФФУ тоді збиралася організувати ще мінімум раз. Але, от засада, підступні журналісти схоже пронюхали про перший рейс і напередодні матчу Україна-Північна Ірландія у ВР розпочався великий шухер.

https://ua.censor.net.ua/.../1000_yevro_za_deputatskyyi_chart...

Згідно нашої інформації, переважна більшість нардепів, банально струхонула засвітитися в об«єктивах фото та телекамер в аеропорту, і не полетіла. Та власне достатньо і цього разу. Щоб зрозуміти, як ФФУ, в особі нардепа БПП — Андрія Павелка працює із народними обранцями, своїми родичами та просто близькими серцю людьми.

Вже чуємо Андрія Васильовича, який у відповідь на ці запитання, скаже, що це мовляв фейк, замовна стаття чи робота за гроші. Це в нього вже відпрацьовані і відшліфовані шаблони відповідей на всі незручні запитання. Бо знаєте, в пана Павелка таки варто запитати про це. Хто раптом не знає, це найчесніший та найвідкритіший президент ФФУ всіх часів та народів. Який 6 березня 2015 року (дата його обрання президентом ФФУ) так і заявив: «Запевняю, що я буду максимально відкритий з вами»

https://youtu.be/T26cJebjnHA?t=47

І якщо місця в цьому чартері наприклад продавалися (вочевидь не для всіх) то чому б тоді пану Павелку просто не показати:

— хто оплачував переліт для його сина, нареченої сина та цивільної дружини Павелка?

— хто оплачував переліт для мерів українських міст, нардепів та решти держслужбовців?

— хто оплачував переліт та проживання дружинам футболістів збірної і на підстав чого?

І всі питання відпадуть моментально.

У нас же, максимально відкритий президент ФФУ.

Чи не так?