Артем Франков: «Стан Хацкевича – хиткий. «Динамо» не має жодного варіанту, окрім перемоги»

Динамо Київ 15 Вересня, 22:46 1679
Артем Франков: «Стан Хацкевича – хиткий. «Динамо» не має жодного варіанту, окрім перемоги»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу восьмого туру УПЛ «Зоря» — «Динамо».
— «Динамо» безумовний фаворит цього матчу. Киянам під силу, завдяки паузі на збірну, забути про розгром від «Аякса» (підкреслюю, саме розгром) і принизливу поразку від «Карпат», щоб вийти із зовсім іншим настроєм і достатньо впевнено перемогти.

При цьому, я наголошую, що слово «забути» повинні вживати журналісти, експерти, вболівальники, люди зі сторони, але справжні футболісти забувати про такі речі не мають жодного права. Це звучить образливо для тих, хто вболіває за команду. Те, як «Аякс» ганьбив «Динамо» - їм не можна забувати, їм повинно це боліти. Той же Морозюк після «Аякса» говорив, що вже забули про цю поразку - і «продули» «Карпатам». Це вже треба примудритися... Очевидно, що забули про все - професійний обов'язок, майстерність, совість.

Тому для «Динамо» не має жодного варіанту, окрім перемоги. Тим паче, стан Хацкевича, на мій погляд, хиткий. Його єдиний козир - перемоги над «Шахтарем». Але це буде дуже слабкою втіхою, якщо ми отак програємо на дистанції.

Оскільки немає ніякого готового варіанту заміни - не варто назначати когось із його штабу. Якщо не буде результату, то пошуки заміни будуть більш інтенсивними. Хацкевич ще певний час протримається.

Щодо «Зорі», то в них не на стільки глибока лава запасних, щоб легко зіграти без трьох динамівців – Тимчика, Лєднєва і Михайличенка. Це проблема.

Розмовляв Микола Тимощук