«Рішення КДК ФФУ? Та йдіть ви...»   

Футбол України 16 Вересня, 16:47 1392
«Рішення КДК ФФУ? Та йдіть ви...»   
Відомий український спортивний журналіст Кирило Крижановський звернув увагу на ще одну непривабливу сторону «роботи» ФФУ.
«22 вересня 2017 року. КДК ФФУ дискваліфікував президента «Руху» Винники Григорія Козловського на 2 роки, заборонивши йому відвідувати стадіон на матчах «Руху» через загрозу арбітрам.
15 вересня 2018 року. Матч «Рух» Винники - «Авангард» Краматорськ. Григорій Козловський не просто на стадіоні, він знаходиться в технічній зоні, звідки керує діями своєї команди. Як зазвичай керує головний тренер.
Ви думаєте, що в ФФУ і ПФЛ про це не знають? Всі прекрасно знають, у кращому вигляді. Але їм нас...ти. Козловський-старший і Козловський-молодший літають чартерами за рахунок ФФУ в одному літаку з керівництвом організації. Наші журналістські «телезірки» їздять до нього в гості, обіймаються при зустрічі, запрошують на ефіри і їм теж нас...ти.
Людина знаходиться під дискваліфікацією, а замість цього управляє діями команди з технічної зони. Про це навіть коментатор матчу розповідає без усяких натяків на те, що це заборонено. Упевнений на 100%, що тренерського диплома у нього немає і перебувати там він не має права навіть без наявності дискваліфікації.
Ось просто так, один місцевий царьок плювати хотів на всі рішення КДК ФФУ. Втім, КДК ФФУ після історії з Ісмаїлі це таке утворення, на яке плювати - абсолютно нормальне явище. Навіть не здивуюся, якщо КДК ФФУ нишком скасував своє ж рішення про дворічну дискваліфікацію і нікому про це не повідомив. Підробити документи заднім числом? Так це ж взагалі не проблема», - написав Крижановський у своєму Facebook.