Чорна смуга продовжується. «Динамо» грає внічию з «Зорею»

Динамо Київ 16 Вересня, 18:55 2095
Чорна смуга продовжується. «Динамо» грає внічию з «Зорею» | 19-27
Кияни опустилися на проміжне третє місце в турнірній таблиці УПЛ.

Перед перервою на матчі збірних київське «Динамо» вибуло з розіграшу Ліги чемпіонів і поступилося «Карпатам» у чемпіонаті України. Тож на матч із «Зорею» команда мала вийти серйозно налаштована – потрібно було брати три очки та реабілітуватися перед вболівальниками.

Проте матч у Запоріжжі прогнозовано не виявився легкою прогулянкою для киян. Обидві команди розпочали поєдинок дуже активно та грали майже без центру поля. При цьому гольових моментів створювалося небагато.

На початку гри Бойко врятував свої ворота після потужного удару від Рафаеля, а «Динамо» відповіло ударом Вербича, який із близької відстані не влучив у рамку.

Пізніше команди трохи збавили темп, а атаки «Динамо» в’язли в обороні суперників. І наприкінці тайму «Зоря» вийшла вперед – на 44-й хвилині Бойко спочатку відбив удар від Сіласа, проте м’яч потрапив до Громова, який влучив у нижній кут воріт – 1:0.

А перед свистком на перерву Артем мало не зробив дубль, неймовірним чином не влучивши у порожні ворота з кількох метрів.

Звісно, у другому таймі кияни, яким потрібно було відіграватися, постійно йшли вперед. Проте помітною була велика кількість браку в передачах динамівців, особливо в атаці. Але гол все-таки назрів: на 67-й хвилині Сидорчук пробив метрів із 30-ти – і поцілив у нижній кут воріт «Зорі» - 1:1!

Луганчани не збиралися миритися з нічийним рахунком і також шукали щастя в атаці, проте їм не вистачало точності на завершальній стадії.

А розв’язку другого тайму, в якій і мало відбуватися все найцікавіше, телеглядачі каналу 2+2 не побачили – трансляція з Запоріжжя обірвалася, так і не відновившись. Судячи з текстових онлайнів, кінцівка поєдинку проходила переважно в боротьбі, що призвело до вилучення у складі господарів.

Після 8-ми турів «Динамо» йде на поточному третьому місці в турнірній таблиці з 14-ма очками, маючи матч із «Маріуполем» у запасі. У спину дихає «Зоря», у якої на два пункти менше. Лідирує «Шахтар», який випереджає киян на 7 очок.