Петряк: «В «Ференцвароші» у мене відкрилося друге дихання»

Динамо Київ 18 Вересня, 10:10 713
Петряк: «В «Ференцвароші» у мене відкрилося друге дихання»
​Український хавбек «Ференцвароша», який очолює Сергій Ребров, розповів про рівень чемпіонату Угорщини та завдання команди на сезон.
— У Ференцвароші у мене відкрилося друге дихання. Після періоду, коли я довго не грав, бажання проявити себе було просто величезне. Скажу більше, на старті сезону можна було зіграти ще краще. Багато моментів я не реалізував.

Рівень чемпіонату Угорщини? Дуже навіть пристойний. В Україні навряд чи так вважають. Я сам їхав сюди з деяким побоюванням, але після двох місяців перебування в Угорщині повністю змінив свою думку. Футбол тут жорсткий, всі команди б'ються, у багатьох матчах заздалегідь важко визначити переможця, поєдинки відвідує багато глядачів.

На сьогодні мене все влаштовує. Я отримую ігрову практику, допомагаю партнерам і Ференцварошу в цілому домагатися поставлених цілей. Після вильоту з Ліги Європи будемо прагнути виграти чемпіонат і Кубок Угорщини.

Як відреагував на призначення Реброва? Зрадів, коли дізнався про це. Перш за все, я знав Реброва, як легенду українського футболу. Не раз у складі Зорі перетинався з Станіславовичем, коли він очолював Динамо. Але близько знайомий не був. Сергій Станіславович дає багато корисних порад навіть по ходу поєдинку. Багато уваги приділяється тактичним побудовам колективу, намагаємося діяти компактно», – говорить Петряк zbirna.com.