Івіца Пірич: «Арсеналу» прийшов час розлучитися з Раванеллі»

Футбол України 18 Вересня, 12:35 617
Івіца Пірич: «Арсеналу» прийшов час розлучитися з Раванеллі»
Президент «Арсенал-Київ» Івіца Пірич дав зрозуміти, що на посту головного тренера команди відбудуться зміни.
«На жаль, в останньому турі Арсенал знову програв, не зумівши зачепитися за очки в матчі з Десною. Ми всі чекали і чекаємо від команди кращих результатів. Але, на жаль, як і раніше перебуваємо на самому дні турнірної таблиці.

Безумовно, Фабріціо Раванеллі прийшов в Арсенал як фахівець з ім'ям, ми сподівалися і вірили, що він зможе дати новий імпульс нашій команді для виступу в Прем'єр-лізі. На жаль, результати виявилися невтішними, тому в цій ситуації треба думати про те, як вийти з положення, яке склалося. Ми з великою повагою ставимося до Раванеллі та до його тренерського таланту. Ми починали нашу співпрацю на взаємній повазі, сподіваємося, що в таких же відносинах, по-джентельменськи розлучимося, і сам Раванеллі розуміє ситуацію, що склалася.

На мій погляд, в Арсеналі прийшов час змін на посту головного тренера. Поки ми остаточно не загрузли на дні турнірної таблиці, команді необхідно здригнутися і вже з новим тренером постаратися якомога швидше вийти з цього піке, щоб зберегти за собою місце в Прем'єр-лізі», - сказав Пірич в інтерв'ю Sport Arena.