Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 19 Вересня, 17:20 6579
Передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Наставник київського «Динамо» поділився очікуваннями від матчу 1-го туру групового етапу Ліги Європи проти «Астани».

- «Астана» зараз розривається на кілька турнірів, наскільки це може полегшити вам завдання?

- Це їх професійні обов’язки, футболісти високого рівня мають бути готові грати по 2-3 матчі на тиждень. У порівнянні з іграми чемпіонату у них були зміни. Команда дуже серйозно готується, вчора провели тренування на стадіоні «Динамо». «Астана» - команда з великим європейським досвідом, яка протягом кількох останніх років займає провідне місце у своєму чемпіонаті.

- Що скажете про Маєвського, з яким давно знайомі? Та кого варто побоюватися в складі «Астани»?

- Маєвського знаю ще по роботі в збірній Білорусі. Він своєю працею та ставленням заслужив того високого місця, де зараз знаходиться.

Кого боїмося? Є небезпечні атакувальні футболісти, нападники та крайні півзахисники. Але все залежатиме від гри наших футболістів.

- До недавнього часу «Астану» тренував добре відомий українській публіці Роман Григорчук. Чи було видно його стиль підготовки в команді?

- Робота Григорчука більше побудована на тому, що його команди грають у більш атакувальний футбол. Зараз «Астана» більш організовано грає під час переходу з оборони атаку. При цьому в своєму чемпіонаті вони більше грають вперед і атакують.

- «Динамо» - досить популярна команда в Казахстані, ваші матчі в єврокубках часто транслюють. В останній рік команда не особливо виблискує на євроарені. Які цілі ставите на поточний сезон?

- Перше завдання – вихід із групи. Це престиж як самого клубу, так і країни. Щоб грати в турнірі вище, потрібно бути готовими. На жаль, команда не добивається результату, якого хотілося б нашим вболівальникам. Зараз відбувається перебудова команди.

- Яка ситуація з Гармашем, чому він не грає ні за основу, ні за дубль? Та як стан здоров’я Бєсєдіна?

- Що стосується Гармаша, ми маємо бути вихователями. Денис – дорослий і досвідчений футболіст. З ним спілкувалися і партнери по команді, він все розуміє. Готується до гри, а буде грати чи ні – вирішимо завтра.

Відновлення Бєсєдіна затягнулося, травма виявилася серйознішою, ніж ми думали. На сьогоднішній день він навіть не працює з командою.