Передматчева прес-конференція тренера «Астани»

Динамо Київ 19 Вересня, 18:54 917
Передматчева прес-конференція тренера «Астани»
Тренер «Астани» Григорій Бабаян провів зустріч із журналістами напередодні поєдинку з київським «Динамо» у Лізі Європи.

- Нас очікує складний, але цікавий матч. «Динамо» - фаворит, команда з багатою історією. Також вони мають перевагу, граючи при власних вболівальниках. Але ми добре підготувалися, плідно попрацювали. Важливо зіграти організовано з першої до останньої хвилини. Знаємо, що за нас переживатиме весь Казахстан, тому ми маємо зробити все від себе залежне.

- Вісім футболістів «Астани» грали в збірній Казахстану в матчах Ліги націй. Але набране всього одне очко. Як вам вдається вивести команду з емоційної ями?

- Потрібно максимально швидко перелаштовуватися. Це складно, але вони професіонали. Ми провели матч із «Кайсаром», втратили вдома два очки. Можливо, це пов’язано з тим, що не в повному складі готувалися до гри. Але зараз це позаду, зараз усі думки – про матч із «Динамо». Сподіваємося, все складеться так, як треба.

- Чи підтримуєте ви зв'язок із Романом Григорчуком і хто зараз керує командою?

- Так, ми підтримуємо зв'язок. Коли він повернеться – складно сказати, ми знаходимося в процесі переговорів.

- Який результат ви будете вважати позитивним для вашої команди в Києві?

- Ми приїхали брати очки. Якщо вдасться виграти – буде супер. Зробимо все для того, щоб завтра заробити якісь очки.

- У якому стилі ваша команда буде працювати завтра?

- Ми прекрасно розуміємо, що весь Казахстан вболіватиме за нас. Для нас важливо зіграти строго та дисципліновано. Київ має хороших футболістів, тому важливо не допустити помилок. Лише завдяки цьому можна заробити очки.