«Динамо» нікуди діватись — потрібно перемагати». Прогнози фахівців

Динамо Київ 20 Вересня, 14:15 714
«Динамо» нікуди діватись — потрібно перемагати». Прогнози фахівців
Олег Саленко та Олександр Севідов поділилися очікуваннями від матчу 1-го туру Ліги Європи «Динамо» - «Астана».

Олег Саленко, екс-гравець «Динамо»

«Для «Динамо» головне - налаштуватися на гру Ліги Європи і чітко визначитися зі складом. «Астана» - суперник дуже непростий, і про це потрібно знати. Киянам необхідно перемагати в Лізі Європи. Олександру Хацкевичу потрібно буквально змусити своїх підопічних бігати... А хто не може - просто не ставити їх в склад, не звертаючи уваги на імена і заслуги.

«Динамо» в майбутньому поєдинку врятує тільки командна гра. Зараз важко говорити про когось з киян, як про лідера. Довгий час всі сподівалися на молодь, а треба, як показує практика, і як робив свого часу Валерій Лобановський, будувати командну гру. Поставлю на мінімальну перемогу «Динамо» тільки тому, що у біло-синіх і виходу іншого немає...»

Олександр Севідов, екс-тренер «Маріуполя»

«Динамо» зараз переживає непростий період, і зіграти успішно з «Астаною» киянам буде непросто. Однак діватися нікуди - потрібно продемонструвати гідний футбол і врятувати клуб від критики, від негативу. Всі розуміють, що у «Динамо» є прорахунки, але міняти коней на переправі в такий момент не можна. Правда, у терпіння Ігоря Суркіса також є межа... Мені здається, невдача ще і в стартовому поєдинку Ліги Європи точно ініціює зміну головного тренера «Динамо». Думаю, переговори з цього приводу вже ведуться, просто підходящих кандидатів на цю посаду поки немає.

«Динамо» зараз не має харизматичних лідерів. Виділяється пара футболістів, наприклад Циганков, але він ще молодий, і йому рано приписують якості Ярмоленка. Намагається Вербич, на сто відсотків викладається Гармаш, проте цього мало. Після відходу Ярмоленка і Віди ватажків у киян немає. І все-таки, незважаючи ні на що, чекаю вікторії «Динамо».