«Динамо» на останніх хвилинах втратило перемогу над «Астаною» у Лізі Європи

Динамо Київ 20 Вересня, 22:00 1698
«Динамо» на останніх хвилинах втратило перемогу над «Астаною» у Лізі Європи  | 19-27
Київське «Динамо» зіграло з «Астаною» у матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи 2018/19.

Кияни дуже активно розпочали гру та могли забивати вже на 5-й хвилині. Циганков втік від захисників Астани після дальньої передачі, увірвався у штрафний майданчик та, прибравши захисники, безхитрісно пробив у ближній кут, де й перебував Еріч. А вже за мить голкіпер казахської команди лише у стрибку дістав сферу після удари Кендзьори головою.

Стартовий натиск команди Хацкевича таки приніс свої плоди на 11-й хвилині, коли Динамо вдалась розкішна комбінація. Циганков розіграв ефектну стіночку з Буяльським та метрів з 20-ти поклав м'яч у дальній від Еріча кут.

Швидкий гол, схоже, трохи розслабив киян, які створили собі неприємності на рівному місці. Гармаш дуже необачно віддав передачу назад, Томасов перехопив м'яч та вибіг на побачення з Бойком, але Бурда вчасно вибив сферу на кутовий. Однак вже після стандарту казахи таки зрівняли рахунок. Після розіграшу кутового м'яч від рук Бойка потрапив до Кабананги, а той виконав класну передачу на Анічіча, який головою ефектно зрівняв рахунок.

Пропустивши у власні ворота, Динамо повністю втратило контроль та дуже багато дозволяло Астані поблизу власного штрафного майданчика. Бойко, зокрема, у відчайдушному стрибку врятував свою команду після дальнього пострілу Кляйнхайслера, якого чомусь ніхто не зустрічав. А вже в кінці першого тайму киян врятував лише відчайдушний підкат Кадара, який своєчасно вибив сферу з-під ніг Томасова у карному.

На диво, Динамо таки зуміло піти у роздягальню з мінімальною перевагою. Перед свистком на перерву голкіпер Астани Еріч вирішив зробити підопічним Хацкевича приємний подарунок. Вербіч виконав простенький навіс на ліню воротарського, а Еріч банально не втримав м'яч у руках. Гармаш миттєво зорієнтувався та вивів киян вперед.

У дебюті другого тайму чергова помилка киян у центрі поля призвела до небезпечної контратаки Астани, яка завершилась небезпечним ударом Томасова повз ближню стійку. Натомість, Динамо, немов нікуди не поспішаючи, серйозно потривожило Еріча на 60-й хвилині. Вербіч виконав класну передачу у штрафний майданчик на Циганкова, а той прийняв м'яч та потужно пробив, але голкіпер Астани дістав сферу у ближньому від себе куті.

На 75-й хвилині кияни втратили супершанс, не зумівши розіграти елементарну комбінацію «два проти одного». Русин міг вивести Циганкова на побачення з Ерічем, але примудрився влучити м'ячем у єдиного суперника на своєму шляху. А вже незабаром ще одну чудову нагоду для взяття воріт не реалізував Буяльський, який з лінії штрафного без опіки суперників пробив повз дальню стійку.

В кінці матчу позбавити фанатів Динамо валідолу міг Сидорчук, однак, обігравши на швидкості трьох суперників, капітан киян безхитрісно пробив в опорну ногу Єріча. Не забиваєш ти – забивають тобі. Неписане футбольне правило спрацювало перед фінальним свистком, коли Муртазаєв зрівняв рахунок ударом головою після навісної передачі Педру Енріке з правого флангу.