Головко - про Хацкевича: «На футбольному полі тренер не грає»

Динамо Київ 21 Вересня, 21:51 1137
Головко - про Хацкевича: «На футбольному полі тренер не грає» | 19-27
Експерт програми «Шлях до Баку» Олександр Головко поділився враженнями від матчу «Динамо» - «Астана» (2:2).
- Підтвердилися наші побоювання, що гра буде досить складна. У «Динамо» були гойдалки. Перші 15-20 хвилин після забитого голу була впевненість, що кияни дотиснуть суперника і все буде відносно нормально, але потім трапляється епізод з передачею назад, якщо я не помиляюся, Гармаша, нервозність, гра переходить на половину поля «Динамо», і кияни не можуть прийти в себе. Ця ситуація ніяк не розв'язується.

При тому пресі, який зараз йде з боку уболівальників, ЗМІ, пропуск м'яча на останній хвилині здоров'я головному тренеру точно не додасть, та й уболівальникам теж.

Чи можна було припустити, що «Динамо» пропустить в ендшпілі? Дзвінки були і по ходу гри. Треба все-таки відзначити команду з Казахстану, тому що хлопці показали характер, вони знали, чого хотіли. І насправді, коли старший тренер говорив «ми приїхали за очками», це були не бравади. Вони дійсно на них розраховували і вже по грі розуміли, що вони хочуть домогтися результату.

Хочу ще сказати про рівень уваги. Не мають права футболісти дивитися футбол - і маю на увазі лінію оборони. Треба прораховувати, хто найнебезпечніший і в які зони буде вриватися. Тому що, хоч це і банальна фраза, слабких суперників вже не залишилося. Всі готові боротися, битися, тим більше, це чемпіон своєї країни.

Наставник? На футбольному полі тренер не грає. У нього є тиждень до гри, 10 хвилин в роздягальні, плюс замінами він вплинути може. Грають хлопці, футболісти. Вони разом з ним повинні нести відповідальність за результат, який вони приносять.