Євген Ісаєнко: 9 м'ячів у дев'яти стартових матчах нового сезону

Динамо Київ 23 Вересня, 13:35 1121
Євген Ісаєнко: 9 м'ячів у дев'яти стартових матчах нового сезону
На тлі проблем «Динамо» з форвардами звертає на себе увагу результативність Євгена Ісаєнка, який забиває і в «Динамо» U-19, і в «Динамо» U-21.

Всі знають про тяжке становище, що склалося в «Динамо» з форвардами. По суті справи, у всіх трьох клубних командах після травм Бєсєдіна і Хоцяновського «лямку тягнуть» тільки три нападника - Назарій Русин, Владислав Супряга й Євген Ісаєнко.

Юрію Морозу навіть довелося перекваліфікувати в форварда номінального півзахисника Юрія Шпирку, який вийшов в стартовому складі в Запоріжжі, а вчора замінив після першого тайму Супрягу.

На цьому тлі звертає на себе увагу результативність Євгена Ісаєнка, який забиває і в «Динамо» U-19, і в «Динамо» U-21. У першості 19-річних він і зовсім очолює гонку бомбардирів з 6-ма м'ячами в п'яти матчах, ділячи цей статус зі своїм одноклубником Вікентієм Волошиним.

Нагадаємо, в минулому сезоні Євген став найкращим бомбардиром цього турніру з 17-ма м'ячами в 22-х матчах.

У першості U-21 Ісаєнко забив 3 м'ячі в 4-х матчах, і також входить в топ-10 найкращих бомбардирів турніру. Таким чином, мініатюрний 18-річний форвард (168 см, 55 кг) забив 9 м'ячів у дев'яти стартових матчах сезону 2018/19.

Цікаво порівняти результативність форварда з показниками його колег по атаці.

Артем Бєсєдін забив один м'яч у восьми матчах за першу команду.

Назарій Русин: 2 м'ячі в семи матчах за першу команду і один в трьох матчах за «Динамо» U-21.

Владислав Супряга: 0 м'ячів у 4-х матчах за першу команду, ще один нерезультативний матч зіграний за «Динамо» U-21.

Артем Хоцяновський до травми встиг зіграти лише один тайм проти «Шахтаря» U-21, м'ячів не забивав.

Ось і виходить, що з усіх 13-ти м'ячів, забитими форвардами «Динамо» за всі три команди, на рахунку Ісаєнка майже 70% голів.