Футбол України 23 Вересня, 17:37 919
У стані суперника: «Астана» після нічиєї з «Динамо» обіграла «Акжайик» з українцями | 19-27
«Астана» здобула перемогу над «Акжайиком» у рамках 27 туру чемпіонату Казахстану.

У стартовому складі господарів на поле вийшли голкіпер Євген Боровик, захисник Сергій Басов та хавбек Амбросій Чачуа. Ще один українець Акжайика Ігор Худоб'як провів матч на лаві запасних.

Астана зуміла вийти вперед на 23-й хвилині, а ще за 3 хвилини подвоїти свою перевагу.

Акжайик скоротив відставання ще до перерви, але у другому таймі Астана грамотно розпоряджалася м'ячем та втримала перемогу.

Астана зіграла 25 матчів та набрала 61 очко, завдяки чому очолює турнірну таблицю. Акжайик після 26 матчів має в активі 29 пунтків та перебуває на 8 місці.