Рейтинг найбільш потенційних гравців «Динамо» в FIFA19

Динамо Київ 25 Вересня, 18:25 2302
Рейтинг найбільш потенційних гравців «Динамо» в FIFA19
​Потенціал у грі відповідає за рейтинг, до якого може вирости ваш футболіст у режимі кар'єри.

Бували випадки, що рейтинг перевищував потенціал, так як користувач активно тренував цього гравця.

До вашої уваги склад київського «Динамо» з їхніми потенціалами.


З лінії оборони основного складу можна виділити Микиту Бурду, в якого вірять не тільки його агенти, але і розробники гри. При стартовій срібній картці Микита має всі шанси дорости до гравця ТОП-рівня.

Лінія півзахисту найбільш насичена: Вербич, Шапаренко, Циганков, Буено. Та й про Шепелєва забувати не варто. Циганков, маючи потенціал 86, недалеко пішов від Шапаранка, так само як і Беньямін.

У лінії атаки красується молодий Владислав Супряга, потенціал якого дорівнює 85 балам.

Сподіваємося, що кожен гравець зможе виправдати покладені надії й у реальному світі та навіть приємно здивувує.

В запасі красується новачок Дуелунд з потенціалом 78, Че Че з потенціалом 80, а також улюблений гравець Віктора Леоненка Артем Бесєдін, який має потенціал 80 балів. Шабанова також не обділили - 77 досить гідно для гравця, який минулий сезон починав в донецькому «Олімпіку».


У резерві молодий Назарій Русин з потенціалом 77, два ветерани Гармаш і Сидорчук з потенціалами в 78, Микола Морозюк і Влад Калітвінцев мають однакові показники потенціалу в 75. Але особисто мені здається, що Влад здатний на більше.P.S Ігрові характеристики (швидкість, удар і т.д) виставляв сам автор, так як їх передбачити неможливо.

Влад Омельченко