​Німецькі ЗМІ: «До перерви Коноплянка був найкращим. Що сталося потім?»

Світовий футбол 26 Вересня, 10:58 975
​Німецькі ЗМІ: «До перерви Коноплянка був найкращим. Що сталося потім?»  | 19-27
За дії в програному «Шальке» матчі проти «Фрайбурга», Коноплянка отримав найкращу оцінку серед своїх партнерів.

Вчора ввечері «Шальке» зазнав п'ятої поразки поспіль на старті Бундесліги. Цього разу, команда поки що Доменіко Тедеско поступилася На виїзді «Фрайбургу» (0:1).

Звісно, спортивна німецька преса все голосніше говорить про серйозну кризу 04-х. ЗМІ вважають, що відставка наставника, який повернув Кобальтових в Лігу чемпіонів, вже не за горами…

Втім, поки цього не сталося, наприклад, головне спортивне видання Рура «Revier Sport», продовжує чихвостити футболістів. Дісталося за гру проти «Фрайбурга» і нашому Євгену Коноплянці, який провів на полі 69 хвилин.

Коноплянка був найкращим. Проте…

Правда, українець, поряд з Аміном Харітом і Матією Настасичем отримав від видання найвищий бал в команді - трійку. Коментар наших колег з RS до гри Коно такий:

«У першому таймі — найнебезпечніший атакуювальний гравець «Шальке». За допомогою свого швидкісного дриблінгу, Коноплянка сіяв паніку в обороні суперника і створював небезпеку. Після перерви щось з ним сталося і тренеру довелося робити заміну».