Лише вдруге за весь час роботи в Динамо Олександра Хацкевича суперник киян на внутрішній арені (Шахтар - не береться до уваги) перевершив їх за часом володіння м'ячем. Вперше це сталося в пам'ятній зустрічі з Зорею (4:4), але тоді у луганчан було 54%, а у Маріуполя виявилося 57%.
Для протистоянь з гірниками і поєдинків на міжнародній арені це звичайна норма, але для матчів УПЛ - нонсенс. Гаразд би динамівці показали при цьому надійну гру в обороні, процвітали в єдиноборствах, добре відбирали м'яч і вибігали в контратаки. Але всього цього у зустрічі з азовцями не було і в помині. Результат, звичайно, на табло, а грали біло-сині, двічі забивши після стандартів, напевно, за рахунком. Але питань після матчу залишилося чимало навіть з урахуванням важкого переїзду і повільного поля. Точність передач у виконанні динамівців склала 71%, а це взагалі нікуди не годиться при будь-якої тактики.
![](http://cc.1927.kiev.ua/c4/l_6c8c5c07.jpg)
Немає нічого дивного в тому, що найкориснішим футболістом матчу за оцінками InStat став голкіпер Динамо Денис Бойко - рейтинг ефективності його гри склав 291 бал. У трійку кращих гравців також увійшли Сергій Сидорчук, який виграв 79% єдиноборств і зробив 31(!) відбір, перехоплення і підбір, і Віктор Циганков, в активі якого гол і результативна передача. Великий обсяг роботи, як для позиції нападника, виконав Беньямін Вербич, який 34 рази вступав у боротьбу. Підкатів і інших стиків було в достатку, але не було ігрової стрункості, яка дозволяє сказати, що Маріуполь і Динамо - команди різного рівня. На даний момент в це віриться з великими труднощами.
Юрій ДЕНИСЕНКО
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!