Євген Смирний: «Сьогодні футболу майже не було»

Динамо Київ 26 Вересня, 22:19 1148
Євген Смирний: «Сьогодні футболу майже не було» | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
У виїзному матчі проти «Маріуполя» півзахисник «Динамо» Євген Смирний вперше вийшов на поле у складі головної команди цього сезону.

У жовтні минулого року він дебютував у Кубку України, а майже рік потому зіграв свій перший матч і у чемпіонаті України. Після гри Євген поділився враженнями від поєдинку та перемоги своєї команди:

- Перед виходом на заміну хвилювався, завжди важко входити у таку гру, адже сьогодні футбола, як такого, майже не було, лише – боротьба, плюс, повільне поле, яке ніхто не поливав. Словом, вийшла важка бойова гра.

- Яке завдання отримали від тренерського штабу перед виходом на поле?

- В цілому, робити те, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях: більше відкриватися за спину захисникам та допомагати захисникам під час оборонних дій.

- Ви знали, що опинитеся в заявці на гру ще вчора, після матчу молодіжної команди. Чи відчували, що вийдете на поле, або ж це стало для вас несподіванкою?

- Коли перебуваєш на лаві запасних, завжди сподіваєшся, що отримаєш ігровий час, розраховуєш на це. Спасибі тренерам, що дали мені сьогодні шанс. Якщо залучатимуть мене і далі, буду старатися та у кожній гри діяти на максимумі своїх можливостей.