Головко: «Динамо» в матчі проти «Маріуполя» щастило, господарі програли за рахунком, проте не за грою»

Динамо Київ 27 Вересня, 18:32 557
Головко: «Динамо» в матчі проти «Маріуполя» щастило, господарі програли за рахунком, проте не за грою» | 19-27
Екс-футболіст «Динамо» Олександр Головко поділився враженням від перемоги столичної команди над «Маріуполем» (2:0).
«Я б привітав Динамо з перемогою і з хорошою грою – Маріуполь. Думаю, Бабич скаже, як і я іноді кажу: команда програла за рахунком, але не програла по грі. Господарі припустились двох помилок в обороні, «динамівці» забили, а свої шанси маріупольці не реалізували. В цілому, думаю, і одна, і інша команда провела дуже якісний матч. У Динамо, як мені здалося, не зовсім впевнено діяла лінія оборони, а саме центральні захисники, і добре, що в рамці дуже впевнено стояв Бойко, рахунок міг бути іншим.

З пенальті все зрозуміло, а що стосується кольору картки, то зараз є нюанси в зв'язку з останніми рекомендаціями. Сказати, що Яворський прямо вже так грав руками, я не можу. Так, рука була, м'яч летів у ворота, пенальті стовідсотковий, але видно, що рука була поруч з тілом, і говорити, спеціально він так грав чи ні, мені здається, впевнено не можна. Я не фахівець з суддівства, кажу як уболівальник: по-моєму це жовта картка. Колись самі судді нам говорили про дух футболу. Це не помилка арбітра, це таке рішення. Якби господарі залишилися на 21-й хвилині в меншості, футбол би просто втратив інтерес, саме як футбол.

В цілому, Динамо дуже прагматично зіграло. Але чесно скажу: і удача була на боці команди, тому що у господарів були практично 90-відсоткові гольові моменти. Інша справа, що удари в площину за всю гру 2-6. Будемо говорити про якість виконання. «Динамівці» дуже активно включалися в боротьбу на половині поля суперника, по 4-5 чоловік, як голодні собаки. І як тільки Динамо включало швидкості, в обороні у Маріуполя виникали проблеми», – цитує Головка dynamo.kiev.ua з посиланням на телеканал Футбол.