Ще одне дурне питання до УПЛ або Куди покласти портфель...

Динамо Київ 27 Вересня, 19:27 918
Ще одне дурне питання до УПЛ або Куди покласти портфель... | 19-27
Чесно кажучи, страшно набридло ловити за руки наші футбольні організації на дрібних капостях по відношенню до київського «Динамо». Але що робити, якщо, як говорилося в легендарному фільмі про радянську школу, «кладуть і кладуть».

Дивимося на розклад матчів 10-го туру чемпіонату України. Субота, 29 вересня: «Олімпік» - «Олександрія», стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. Неділя, 30 вересня: «Арсенал-Київ» - «Динамо», стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. І відразу питання перше до Прем'єр-лізі: а що це у вас за календар такий, що дві команди, про які свідомо було відомо, що вони збираються грати на одному і тому ж стадіоні, не «розведені» і проводять матчі одного туру на одному і тому ж «своєму» полі? Що за ноу-хау таке? Або вам підказати, як вирішують цю проблему в інших країнах? Навіть не знаю, чим тут можна виправдатися-то...

Питання друге. Буде складніше, треба напружитися. Якщо ви вже так лоханулись влітку, коли складали календар, то чому не спробувати якось викрутитися тепер? Наприклад, винести гру «Арсенал» - «Динамо» на понеділок. Думаю, ні «каноніри», напередодні зіграли складний кубковий поєдинок з додатковим часом в Білозір'ї, ні, тим більше, динамівці, для яких це буде четвертий матч за десять днів з непростими переїздами, були б не проти. Навіть в світлі гостьової гри в четвер у Яблонець-над-Нисою. Або «Олімпік» з «Олександрією» - на понеділок. Їм-то на наступному тижні точно відпочивати обом. Але це все в футбольному плані. А що там в навколофутбольному?

А в навколофутбольному складається дуже цікава ситуація. При нинішній погоді цілком може скластися ситуація, коли «Олімпік» і «Олександрія» в суботу неабияк зіпсують газон, і «Арсеналу» з «Динамо» в неділю доведеться грати на «городі». А винне в ситуації буде... «Динамо». Як же, не підготували поле, яке надане в оренду! Ось так. Прихистили в своїй хатинці двох бездомних - і самим же й відгрібали.

До речі, 30 вересня в різних кінцях країни - Чернігові, Одесі та Києві пройдуть три матчі, які транслюють канали «Футбол». Пан Денисов, як там ідуть справи з ПТСками? Вистачає? У липні, пам'ятається, з цим були проблеми.

Ось такий розклад. Може збіг, може дурість, може лінощі розуму. Але в ряді інших підстав щодо «Динамо», як то кажуть - не думаю...

Андрій КРАВЧУК