Михайло Кополовець: «Давайте когось слабшого, бо з «Динамо» одразу закінчимо»

Динамо Київ 28 Вересня, 10:29 1431
Михайло Кополовець: «Давайте когось слабшого, бо з «Динамо» одразу закінчимо» | 19-27
Той, хто перед каждою ігрою ходить в церкву, розповів про свою кар’єру у ФК «Минай», чому не хоче грати з «Динамо» та на яку зірку чекає Закарпаття.

«Ми грали в чемпіонаті області, а зараз розділяємо табличку у Другій Лізі. А от вчора виграли Миколаїв в Кубку України. Тепер будемо грати в 1/8. Всі хочуть Динамо Київ, а я кажу: давайте когось слабшого, бо з Динамо Київ одразу закінчимо. Давайте суперничка легшого. Але всі хочуть Динамо, бо в нас невеличке село і це буде подія століття, коли приїде якийсь гранд сюди.

Минай навіть не можна назвати селом, оскільки Ужгород знаходиться вже за два кілометри від Миная. Також, тут грає Ігор Ощипко, Олег Допілка, Василь Кобін. Ще чекаємо Євгена Коноплянку, нам потрібні зірки.

Ми будемо намагатися вийти в Першу Лігу, у Прем’єр-лігу. Не знаю, чи в моєму часі, бо я вже не молодий, але повірте, що закарпатські футболісти будуть вас радувати. Мені потрібна заміна, я вже не можу стільки говорити. Я готую нових Кополовців, які будуть говорити, говорити і говорити. Потрібна нова кров, а закарпатців вже мало у Прем’єр-лізі, тому скоро буде поповнення», - розповів Кополовець Footballhub.