УПЛ-2018/19, 10-й тур. Цифри говорять, що ...

Динамо Київ 29 Вересня, 14:44 868
УПЛ-2018/19, 10-й тур. Цифри говорять, що ... | 19-27
Прем'єр Ліга. 10-й тур. Цифри говорять, що «Динамо» обіграє «Арсенал-Київ» з рахунком 2:0.

«Десна» програє «Ворсклі» - 1:2

Клуби. Це дебютний матч суперників в елітному дивізіоні. Шляхи суперників перетиналися лише в кубкових зустрічах і першій лізі. «Ворскла» здобула п'ять перемог у семи зустрічах. Поточна переможна серія полтавчан в прем'єр-лізі становить три матчі.

Гравці. Футболісти «Ворскли» можуть забити 300-й гостьовий гол в елітному дивізіоні. 100-й матч у Прем'єр-лізі може провести ветеран «Десни» Старенький, а його одноклубник Ковпак - забити 75-й гол.

Тренери. Олександр Рябоконь в 70-й раз стане давати установку своїм підопічним в прем'єр-лізі, але вперше - на матч з командою Василя Сачко.

«Чорноморець» і «Маріуполь» зіграють внічию - 0:0

Клуби. Безпрограшна домашня серія «Чорноморця» проти «Маріуполя» триває 8 ігор: + 4 = 4. Поточна загальна безвиграшна серія «моряків» в чемпіонаті триває 5 матчів: 2 нічиї і 3 поразки. Азовці зберігають свої ворота сухими у зустрічах з одеситами ось уже протягом 329 хвилин.

Гравці. У нинішньому «Чорноморці» раніше забивав азовцям тільки Діденко. А з числа тих, хто знаходиться в заявці «Маріуполя», двічі відрізнявся у зустрічах з «моряками» Чурко, по одному м'ячу на рахунку Фоміна і Тищенка. Гравці «Маріуполя» можуть відсвяткувати 600-й гол в елітному дивізіоні - залишився всього один м'яч.

Тренери. Олександру Бабичу, який свого часу стояв і біля керма «Чорноморця», раніше не доводилося налаштовувати своїх підопічних на команду Ангела Червенкова.

«Зоря» і «Львів» зіграють внічию - 1:1

Клуби. «Зоря» ще не святкувала в прем'єр-лізі вікторію над «Львовом»: нічия і поразка, при цьому обидва суперники в попередніх зустрічах без забитих голів поле не покидали. Безпрограшна клубна рекордна серія «городян» в чемпіонаті триває 4 матчі: + 1 = 3.

Гравці. Гольова серія форварда «Львова» Бруну налічує в чемпіонаті вже чотири матчі - 4 голи. Обидва воротаря - Заур Махарадзе з «Зорі» і Олександр Бандура з «Львова» - з початку чемпіонату залишаються незамінними.

Тренери. Командам двох Юріїв - Бакалова і Вернидуба - раніше доводилося зустрічатися в прем'єр-лізі лише раз: в 2013 році «Арсенал», очолюваний Бакаловим, зазнав розгромної поразки від «Зорі».

«Арсенал» програє «Динамо» - 0:2

Клуби. У столичному дербі «Динамо» на полі «Арсеналу» грає навіть краще, ніж на своєму, про що говорить баланс їх 19 зустрічей: +18 = 1. «Каноніри» в останній раз забивали «Динамо» в рідних стінах ще 10 червня 2004 року - безгольова домашня серія «Арсеналу» з земляками триває вже 935 (!) Хвилин. Загальна гольова серія «Динамо» у ворота «Арсеналу» становить 17 ігор - 39 м'ячів.

Гравці. Після п'ятирічної перерви в складах суперників не залишилося голеадорів колишніх зустрічей в прем'єр-лізі. «Канонір» Оріховський свого часу виступав у прем'єр-лізі за «Динамо». Віктор Циганков може забити 20-й гол в елітному дивізіоні.