Поліція викликала представників «Волині», «Колоса» і «Балкан» у справі про організацію договірних матчів

Футбол України 30 Вересня, 13:31 1059
Поліція викликала представників «Волині», «Колоса» і «Балкан» у справі про організацію договірних матчів | 19-27
Нові подробиці гучного скандалу в українському футболі.

Як стало відомо Sport Arena, Національна поліція України в жовтні викличе сімох людей на допит у справі про організацію договірних матчів. Про це Нацполіція повідомляє в офіційному листі.

«З метою повного, всебічного та неупередженого розслідування у кримінальному провадженні, керуючись ст. 2, ч.4, ст. 38, ст. 40, ст. 91, ст.92 ч.2, ст. 93 КПК України просимо Вас сприяти прибуттю представників футбольних клубів, які виступають під егідою ФФУ, до органу досудового розслідування для проведення слідчих дій за адресою м. Київ, вул. Багговутівська, 2, а саме:

— гравець ФК Балкани Райчев Олександр;

— начальник команди ФК Балкани Атанасов Константин;

— почесний президент ФК Балкани Голубєв Дмитро;

— президент Федерації футболу Сумської області Прохорович Андрій Вікторович;

— старший адміністратор ФК Волинь Хвесик Олексій Сергійович;

— адміністратор ФК Колос Простімкін Сергій Олександрович;

— віце-президент ФК Колос Шалімов Віталій Олександрович».

Раніше повідомлялося, що ФФУ готує відсторонення десятків людей через підозру в участі організації договірних матчів. Пізніше ФФУ підтвердила цю інформацію.

В кінці червня правоохоронні органи провели другий етап масштабної спецоперації по боротьбі з корупцією в українському футболі. В цілому було проведено понад 30 обшуків.

Вперше ж обшуки були проведені 22 травня. Під час спеціальної прес-конференції МВС стало відомо про підозри в участі договірних матчах щодо 30 українських клубів, п'ять з яких на той момент представляли УПЛ.