У стані суперника. «Ренн» у більшості не втримав перемогу над «Тулузою»

Динамо Київ 30 Вересня, 19:17 646
У стані суперника. «Ренн» у більшості не втримав перемогу над «Тулузою» | 19-27
«Ренн» втратив очки в матчі 8-го туру французької Ліги 1 проти «Тулузи», незважаючи на те, що «фіалки» провели вдесятьох увесь другий тайм.

Суперник Динамо володів тотальною перевагою в першому таймі, але не зумів втілити її в голи. Зате на 43-й хвилині Тулуза залишилась у меншості: Лея жорстко сфолив на фланзі, отримав заслужений гірчичник, а потім сказав щось неприємне арбітру й відразу отримав другий.

Затиснувши гостей на власній половині поля, Ренн, однак, і в другому таймі довго не міг відзначитися. Це вдалося зробити з пенальті: Мбайє Ньянг самотужки заробив одинадцятиметровий, а потім спокійно розвів м'яч і кіпера по різних кутах. Та здобути перемогу «червоно-чорним» не судилося. На 88-й хвилині Градель класно навісив із лівого флангу, а 18-річний юніор Тодібо записав до активу перший гол у професійній кар'єрі – 1:1.

Нічия залишила Ренн поблизу зони вильоту. Підопічні Сабрі Лямуші мають лише 8 очок після восьми турів і перебувають на 16-му місці. Тулуза йде сьомою, набравши 12 очок.

Франція, Ліга 1, 8-й тур. Ренн – Тулуза – 1:1

Голи: Ньянг, 70 (пенальті) – Тодібо, 88

Вилучення: Лея, 43 (Т, друга жовта картка)