Коноплянка про матч із «Локомотивом»: «Ми подумали, що з нами грає «Барселона»

Світовий футбол 4 Жовтня, 09:40 1170
Коноплянка про матч із «Локомотивом»: «Ми подумали, що з нами грає «Барселона» | 19-27
Півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка прокоментував гостьову перемогу над «Локомотивом» в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.
«Три очки – це найголовніше. У першому таймі було дуже важко. Ми навіть подумали, що з нами грає «Барселона». Правда. Хлопці добре грали, але добре, що ми зуміли показати свій характер і переломити хід поєдинку у другому таймі.

Гольовий пас з правого флангу? Ми, до речі, відпрацьовували цей момент. Знали, що воротар суперника добре грає на виходах. Якби лівша бив, він би м'яч відібрав. А тут я так зробив, щоб він трошки сіпнувся. Напевно, тому йому не вистачило концентрації в цьому моменті.

Різниця між першим і другим таймами? Це ж Ліга чемпіонів, тут немає слабких команд. Ми розуміли, що «Локомотив» – хороша команда, яка грає вдома. 12-й гравець гнав вперед, тому нам непросто було перебудуватися. Підтримку наших уболівальників теж відчували. Вони завжди з нами, ми їх завжди чуємо. Який би не був у нас період, вони від нас не відвертаються і йдуть з нами до кінця. Це дуже приємно.

Чи можна назвати «Шальке» лідером за вихід з групи? Шанси 50 на 50. Ми можемо вдома програти «Локомотиву» або ще десь. Всі команди рівні, так що у всіх є шанси на вихід. Як мінімум – у Лігу Європи», – цитує Коноплянку «Чемпіонат».