Один з кращих футболістів світу кинув футбол в 28 років і тепер продає пилососи

Світовий футбол 4 Жовтня, 11:01 2935
Один з кращих футболістів світу кинув футбол в 28 років і тепер продає пилососи
Тепер він насолоджується життям.

Якби в Прем'єр-лізі складали список суперзірок, які більше всього розчарували, то в ньому точно був би Томас Бролін.

У 1995-му році він переходив в «Лідс» за рекордні для клубу гроші. За рік до цього швед допоміг своїй збірній дійти до півфіналу на чемпіонаті світу в США, що дозволило йому зайняти четверте місце в голосуванні за «Золотий м'яч». Але виграла від цього трансферу тільки «Парма», яка витратила кошти від трансферу на покупку Хрісто Стоїчкова, Філіппо Індзагі і Фабіо Каннаваро.

В Англії Бролін перманентно перебував під вогнем критики. Його лаяли за недостатню старанність, проблеми з режимом і зайву вагу. У підсумку, в АПЛ нападник зіграє всього 32 матчі і заб'є чотири м'ячі, покатається по орендах і несподівано закінчить кар'єру в 28 років.

Один з кращих футболістів світу кинув футбол в 28 років і тепер продає пилососи. ФОТО - изображение 2

Це була одна з найбільш швидко згасаючих зірок світового футболу. Громадськість вважала, що футболіст просто здався, хоча міг би спробувати реанімувати кар'єру. Але у Броліна вже тоді був план.

Ще будучи футболістом, Бролін познайомився з винахідником Гораном Едлундом. На той момент безробітний Едлунд розповів відомому гравцеві про свій винахід - покращену насадку для пилососа, яка була легше, дешевше і ефективніше. Томасу це стало цікаво, і він вклався в проект на правах 50-процентного партнера.

Один з кращих футболістів світу кинув футбол в 28 років і тепер продає пилососи. ФОТО - изображение 3

Вкладення коштів виявилося прибутковим. Компанія Twinner швидко почала завойовувати шведський ринок і за наступні два десятиліття повністю повалила конкурентів. Щороку продається понад 130 тисяч одиниць продукції, а вартість компанії обчислюється сотнями мільйонів євро.

Про рішення піти з футболу Бролін не шкодує.

«Щоб залишатися на рівні потрібно важко працювати кожен день. Мені цього не хотілося і я просто вирішив закінчити кар'єру. Життя занадто коротке, щоб витрачати її на те, що не приносить радості. Футбол перестав приносити мені радість, і я не бачив сенсу продовжувати мучити себе », - говорить футболіст.

Один з кращих футболістів світу кинув футбол в 28 років і тепер продає пилососи. ФОТО - изображение 4

Зараз Томас отримує від життя задоволення. Вони з дружиною регулярно подорожують і відпочивають в екзотичних місцях. У вільний час колишній футболіст грає в гольф, теніс, а іноді просто плаває в басейні на задньому дворі. По можливості, відвідує хокейні матчі. Крім цього, він володіє декількома скаковими кіньми і відвідує турніри з покеру.

На життя Броліну вистачає з надлишком. Майже половину всіх своїх доходів Томас відправляє на благодійність. Він давно співпрацює з фондом щодо підтримки бездомних дітей і дітей-сиріт.

Один з кращих футболістів світу кинув футбол в 28 років і тепер продає пилососи. ФОТО - изображение 5

Про рішення приєднатися до «Лідса» Томас згадує тільки з посмішкою, незважаючи на те, як все в підсумку закінчилося.